Ilgai galvojau ar verta deti uz raudonus velnius, su tokiu ju zaidimo, nors teko stebeti rungtynes pries Stoke komanda, tai zaidimas atrodo neblogai, yra geru progu kurie jie kvailai nepasinaudojai, Felaini reiketu viti is aikstes tik gadina vaizda, MArtialis juda gana gerai, ka nepasakysiu apie Rooney, nezinau kas yra Van Galo galvoje, nors kas ten gali buti kai zaidzia greiciausiai paskutynes rungtynes, apie Rooney zaidima galiu pasakyti cia tas pats kaip Mazeika Neptune 😄 taigi galvojau imti kad bent viena komanda neimus, ebt zinant prasta Chelsea ginyba ir sumauta MU zaidima, cia gali buti ir ivarciu lietus nors komandos dazniausiai suzaidzia nerezultatyviai. Nusprendziau imti nulini pranausma, kadangi labai imanomas dalykas kad bus lygiosios. MU komandoje grizo Svainshtager, Smoling, nebus Valencijos, Roho, Smolingo ir Sou, Chelsea ekipoi nebus pagrindinio puolejo D.Costos, kuris po isejimo Mourinho arba bando kazka irodyti arba nezinau kas jam atsitiko bet rodo atsigavimo zenklus, bet deja Chelsea gerbejams Costos nebus del diskvalifikavimo, taipogi nebus traumoto Falkao. Kodel einu su MU, manau kad VAn Galui, o taip ir MU reiketu irodyti kad ne viskas taip blogai, bet kokiu atvieju jei Van Galas palieka MU tai manau bet kas noretu iseiti graziai, su pergale, nu arba MU tiesiog issauti kad Van Galui liktu galimybe pabuti dar MU treneriu, kas labai mazai tiketina, komanda kazkada turi sprogti, manau geriausia tai daryti dabar, pasakysiu dar toki dalyka kad dazniausiai taip ir buna kai pralaimi kazkokiems NOrwich komandom, lygos vidutiniokam, o su tikrai gera komanda, geros sudeties, na bet blogu zaidimu si sezona, o siaip ziurint i pacia komanda tikrai viena is lygos grandu Chelsea, suzaidzia gerai.Taigi neisivaizduoju ka masto mase sian is siutu rungtyniu, kas bus nugaletojas, bet mano manymu imti MU visai neblogai, o dar zais namie. Sekmes MU, man ir tiems kas ims sita statyma.
- Balsų: 34
Komentarai (4)