Graikai visada garsejo puikia gynyba, ilgu ir apgalvotu puolimu. Dazniausiai visos rungtynes kuriose zaidzia graikai pasibaigia itin nerezultatyviai. Ir nesvarbu ar tai Ispanija, Jav ar Poirtugalija. Patys graikai per rungtynes imeta vidutiniskai 65tsk, uz juos maziau siame cempionate imeta tik lenkai. Net portugalai ir tie daugiau primeta... O graiku gynyba dar geresne "nei puolimas", praleidziama tik 64tsk. Statistika ispudinga. Kaip matai siame cempionate tik ja ir galima pasitiketi, bei zinoma nuojauta. Nes jokie logiski pamastymai ir pan, neveikia, sis cempionatas visiskai nenuspejamas. Todel brendam is minuso ir imam underius.
- Balsų: 0
Komentarai (0)