Kaip ir tikejausi, tai ir nutiko jog smuko Graiko kofas, nu bet dar visai puikus laikosi. Visi kaip matem zali driokstelejo Ispanijoj kai reikalas, visos antrastes mirgejo LT 😁 saunuoliai tikrai vyrai, jokios itampos ir primestas paciu Ispanu zaidimas, tai greitas puolimas. Pelnyti 92tsk. ispudinga tikrai imetant tiek auksto kalibro varzovuj ju tvirtovej.
PAO vakar vos islindo is PAOK gniauztu, kur paskutine minute tikrai buvo ispudinga. Eurolygoj zygiuoja uztikrintai ir turi 3win paeiliuj, kur namie taip pat buvo iveikta Barsa. Na cia pirmojo maco gal nepriminsiu, nes puikiai zinom kas buvo. Raduljica M. dare po kasiu ka norejo, tai pns vaizdeli turetumem isvysti ir dabar.
Na grazu butu imti reta pergale eurilygoj pries sventes, bet as labai tuom abejoju. Macai nieko nelemia abiem ekipom, bet ne ta komanda kuri atvyktu pasizaisti siaip sau. Taigi kol dar laikosi kofas imu Graikus.
- Balsų: 140
Komentarai (12)