Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/12/10 14:30 PAOK (PAOK nepralaimės) @445 4/10
 

Paok megsta susikti visa reikala kaip ir ant krepsinio taip tai iviks ir cia, rungtynes niekam nieko nereiskia, manau bus lygiosios, bet galima megint kad Paok nepralaimes,kofas mazesnis bet du variantai is 3 geriau ziurisi, taigi vieninteis dalykas tas kodel reikia statyti sita statyma, toks kad rungtynes niekam nieko nereiskia, cia ir Paok gali parosti staigmenele, praeita karta gi suzaide 1:1, kodel to nepadarius cia, na taip Dortmundas zais namie, sunku sunku cia bus bet visko gali buti, kofas geras,kodel nepameginus, cia tas pats kaip vakar Bate su Roma suzaide, siandien laukia tas pats,o EU lygoje tai daznas atviejis kai iviksta visokie cudai.

  • Balsų: 20
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

nba1

Padėkų: 69

Sekėjų: 26

  • Unitai -366.68
  • ROI -7.35%
  • W% 44.87%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 669
  • Unitų atspėta: 4750.32
  • W-L-T : 293-360-16
  • Vid. unitų skaičius: 7.65
  • Unitų spėta: 5117.00
  • Vid. koeficientas: 133.6
 

Unitų pokytis

-350-356-362-368-374-3802025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (28)

  • Aiktu statistika tu statistika :d juokdarys 😄
  • Kokie ten tavo tie ivykiai isanalizuoti 😄 per 5 zemynu visus cempionatus varineji ir beleka gaudai i statistikas paziurejes. Tiesiog, kad esi gera taktika pasirinkes ir sekasi tau traukt tuos burtus, kas gali siandien suvaziuot su dideliu kof. Stebiu tave nuo seniai, man idomu dar keliu metu perspektyvoj ar grisi i minusa vel tapati, ar dar labiau pakelsi banka.
  • Ka tu cia nusneki senoli jis cia gaudo nesamobes o pas manr bent jau isanalizuoti statymai
  • Tai gal tu nebegryzk i normalius statymus beto sunau 😁
  • Cia per pora dienu prognoziu prirasiau jei i pliusa iseisiu reikes apsiramint ir normalius statymus rasyt
  • nba1 Butent kad nieko nesakysiu, grynai pasiseke
    Reikejo imt pergale, butum visa minusa atloshes 😁
  • 18 kofas :d
  • Butent kad nieko nesakysiu, grynai pasiseke
  • betass Ir prognozes autorius sakys kaip as gerai nuprognozavau
    Gal nesakys, gal kai kam bus pamoka nesuvarineti kazkieno prognoziu anksciau laiko.
  • Ir prognozes autorius sakys kaip as gerai nuprognozavau
  • Perkunas pilnai sutinku pavojingos atakos 127-16 jau viem tai viska pasako smugiai 18-2
  • Perkunas33 Graikai 1 proga turejo ir ikale banke, o vokieciai gal 10 progu ir niekaip nepramusa 😄D 2 stangos jau vien 😄 cia rmt kaip aklai vistai grudas tik koks sveiko proto zmogus galejo statyt tokia nesamone 😄
    Faktas,bet ta nesamone joja kolkas nesunkiai😄
  • Graikai 1 proga turejo ir ikale banke, o vokieciai gal 10 progu ir niekaip nepramusa 😄D 2 stangos jau vien 😄 cia rmt kaip aklai vistai grudas tik koks sveiko proto zmogus galejo statyt tokia nesamone 😄
  • Kaip tai nk nelemia ble, gi prapis 1 vieta..
  • snaips Nu ir lawonai vokieicia;DD ziauru
    Ne lavonai o jiems visiskai p.. tiesiog jauciu😁 nes neziuriu varzybu😁
  • Nu ir lawonai vokieicia;DD ziauru
  • Toks jausmas kad taip ir pasibaigs sis macas 😄
  • Apie 18 kazkur
  • O koks uz pergale kofas buvo?😄
  • Nestebiu rungtyniu bet sportas yra sportas, cia logikos nera, tai ir Dortmundas gali isauti kokiu 5 per kita kelini 😄
  • Kaip manot istrauks Dortmund?😄
  • Aciu, bet statau nedaug ant tokiu kofu, nesu vienas is tu azartiskai nesveiku loseju
  • Didelius kofus reik gaudyt priesingai, kaip tik kai esi pliuse, bandyt drastiskai dar labiau pakelt biudzeta nerizikuojant pinigais, o atsilosinet yra isvis durna , o ypac dar su tokiaisi nesamoningais ivykiais... Bett, cia tau gali ikrist kaip aklai vistai grudas, tai sekmes😁
  • Tikiuosi po FT bus samone dar
  • Po 1 kelinio pasirodo, statymas visai samone, kol kas... 😁
  • lillardas Pritariu Betui. Ir siaip seniuk, seniau dedavai normalius statymus kai tik pradejai rasyti, paskui pagavai bloga banga, isokai i raudonuma ir nuo to laiko rasai bele rasyti su kuo aukstesniu koef. kad tik gryzti i zalia spalva 😁 gal man tik taip pasirode, nezinau. Bet kokiu atveju sekmes, imti Dortmunda koef. per mazas, gal istemps 0-0 PAOK, nes kitu variantu cia nera kad sueitu sitas statymas. Sekmes! 😁
    Nepasirode, taip ir yra, meginu atsistoti vel ant pliuso,kaip sakant atsilosti, anksciau aprasynedavau viska, kofus vidutiniskus emiau, dabar meginu atsitesti su dideliais.
  • Pritariu Betui. Ir siaip seniuk, seniau dedavai normalius statymus kai tik pradejai rasyti, paskui pagavai bloga banga, isokai i raudonuma ir nuo to laiko rasai bele rasyti su kuo aukstesniu koef. kad tik gryzti i zalia spalva 😁 gal man tik taip pasirode, nezinau. Bet kokiu atveju sekmes, imti Dortmunda koef. per mazas, gal istemps 0-0 PAOK, nes kitu variantu cia nera kad sueitu sitas statymas. Sekmes! 😁
  • Siaip reiskia ir cia nesamone ne pasirinkimas jei jau namie sužaidė su gabalom visokiom 0-0 tai išvykoj prieš dortumudnak uris pakilime ir jiem pergales reikia dėl 1 vietos cia imti toki varianta nesamone