Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/12/09 13:00 Daugiau (Rolands Freimanis 11) @-118 7/10
 

1. Astanos gynyba arba jos neegzistavimas. Avtodor paskutinese rungtynese VTB lygoje Astanai imete nei daug nei mazai - 131 taska ir cia be triju pratesimu kaip butu galima pagalvoti. Dar pries tai Euro Challenge varzybose Rovinari imete 95. Abi rungtynes vyko Astanoje.
2. Kalev iskrito is Europos turnyru, todel buvo atisisveikinta su brangiu legionieriu Marco Killingsworth. Tai aukstaugis.
3. Kalev liko su dviem zaidejais per 2 metrus - tai J.Boone ir R.Freimanis. Pastarasis universalesnis, kadangi gali zaisti tiek centru, tiek PF pozicijoje. Turi didesni puolimo arsenala.
4. Paskutinese VTB lygos rungtynese su Uniks R.Freimanis per 35 minutes imete 24 taskus.

  • Balsų: 70
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

carmelo1

Padėkų: 3150

Sekėjų: 993

  • Unitai 849.25
  • ROI 8.44%
  • W% 58.66%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1360
  • Unitų atspėta: 11066.25
  • W-L-T : 786-554-20
  • Vid. unitų skaičius: 7.51
  • Unitų spėta: 10217.00
  • Vid. koeficientas: -117
 

Unitų pokytis

8608548488428368302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (55)

  • Geras statymas +
  • Aš ir mano kolega spėjom pastatyti 😁 Dėkui carmelo
  • Visi spaudžiat nebesekti, bo +2 ir adios 😄
  • Aš pasidėjau.
  • Niekas manes nevercia. Rich pralenksiu pagal prenumeratorius sitam psl ir galesiu baigti karjera statymai.com 😉
  • As spejau pastatyti
  • As už, nors ir nespejau. Maladec
  • As staciau 😁 kai tik ikelej iskart padejau 😁
  • Dabar pasirasykit cia tie kas uz sita state. Man realiai pasidare idomu. Pirmyn
  • carmelo1 Overino visi Kalevo zaidejai isskyrus nezaidusi Veidemana, o su Freimaniu pasiseke kad Keedus sedo su penkta
    Mldc seniuk, tik nestabdyk kad ir ka kiti sakytu 😁 zinok kad tu kurie tave palaiko yra daugiau negu tu kurie tave bando nuversti 😉
  • Carmelo Aciiu Seniuk 😄
  • Overino visi Kalevo zaidejai isskyrus nezaidusi Veidemana, o su Freimaniu pasiseke kad Keedus sedo su penkta
  • Tragiskas pataikymas sian freimanio
  • VicenteR Kiek cia triuksmo.Mes su carmelo buvom susitare kad kartais as istrinsiu jo prognozes ir nesvarbu prognoze eis ar ne,vien uz jos istrynima as jam duosiu po 10euru.tikrai nesu daug ju istrynes,bet kai matau reikala tai istrinu.Kitas dalykas kodel tai darau.Tikrai ne todel jog cia susirinke profesionalai turintys normalius bankus ta statyma sudauzys.Ta statyma sudauzo patys bukmekeriai kurie cia prisijunge sedi nuo ryto iki vakaro ir jei pamato savo bendroveje gera statyma tiesiog ji isima nelaukdami kol kazkas prades statyt
    O kas liecia carmelo tai cia jo reikalas,logiskai mastant labiau turetu noret pats uzdirbt is to,bet faktas lieka faktu,kad is tavo prognoziu daugiausiai uzdirba topsportas😁
    Speju susitarimas buvo is vienos puses, nes Carmelo1 pirmas komentaras po sita prognoze toli grazu neatsako uz susitarima.
  • Boone jau permete, dekui uz tai, kad uzvedei ant kelio 😁 Sekmes ir jums su Freimaniu, kas spejo pasidet.
  • Po kiek jus tuose punktuose uzmetat, kad cia toks sumas?
  • Matau, kad Bonie imete jau 7, galvoju, paklausiu kiek dave 😁
  • 12 tsk 7jau imete pirmam kel, reik tiketis nesustos, o freimanis net ne starte pradejo, tai labai keista net...
  • Kiek Boonie dave tasku?
  • PM pažiūrėk.
  • Kiek cia triuksmo.Mes su carmelo buvom susitare kad kartais as istrinsiu jo prognozes ir nesvarbu prognoze eis ar ne,vien uz jos istrynima as jam duosiu po 10euru.tikrai nesu daug ju istrynes,bet kai matau reikala tai istrinu.Kitas dalykas kodel tai darau.Tikrai ne todel jog cia susirinke profesionalai turintys normalius bankus ta statyma sudauzys.Ta statyma sudauzo patys bukmekeriai kurie cia prisijunge sedi nuo ryto iki vakaro ir jei pamato savo bendroveje gera statyma tiesiog ji isima nelaukdami kol kazkas prades statyt
    O kas liecia carmelo tai cia jo reikalas,logiskai mastant labiau turetu noret pats uzdirbt is to,bet faktas lieka faktu,kad is tavo prognoziu daugiausiai uzdirba topsportas😁
  • Bandom su Boone overiu, kas belieka...
  • Griztam prie varzybu. Ka manot cia del bendro over?
  • 😁 pasižiūrim titulinį šūkį ir vamoso žodžius. Yra plius minus du mokami tipsai besidalinantys for free lig šiol (carmelo, ramiakas), nugrūsk juos šalin ir eilinis puslapis be jokios minties, o statistikos išvedžiojimais net neįsigilinus į esamą situaciją. Išvardinti tipsai verti didžiausios pagarbos ir dar didesnę gauna už jų požiūrį skirtingą besiskundžiantiems punktus apvažiavus be jokio tolko.
  • Nezinau Vamos'o visiskai ir uz ji del jo vardo neinu, bet sako teisingai, i carmelo apeliuojant.
  • Vamos!! Nes jus esat siurbeles, kurie tik ima, bet atgal nieko neduoda. O tokie kaip Vicente visada pasidalins pelnu! Va cia ir yra skirtumas! Laukia jis atsikeles kol Carmelo ides pika 😁 Tai parasyk jam, susikeiskit kontaktais, pazadek kazkoki procenta ir nereiks laukt. Statymai.com neteke Carmelo labai nenukentetu, nes realios naudos daug maziau nei galetu buti. Carmelo, juk tau ir paciam turetu buti idomu uzsidirbt, negi klistu?
    Bendravimo lygis tai subtilus pas poną. Iš konteksto paimi žodį ir savaip interpretuoti, na tebūnie. Jau palinkėjau geros dienos, tad antrą kartą nelinkėsiu. Dar karta sorry už off topicą.
  • mikelandzelas Vat būdo bruožas nelemtas. O kodėl nepamąstai kitu kampu, o gal yra ir tokių žmonių, kurie atsikelia ir laukia Carmelo1 prognozės, nes iš to gyvena? Aišku čia sarkazmas, bet vis vien. Prie ko čia reikia orientuotis į Vincete ar panašius? Gi jie ar taip ar taip gyvena iš lažybų ir vienas kitas įvykis išimtas iš pasiūlos manau nesudaro didelio skirtumo procentine išraiška.
    Na mano nuomonė kitokia ir aš tik už Carmelo, nors pats realiai dažniausiai nespėju pasinaudoti jo pickais, bet jei yra kas pasinaudoja tai valio, ar ne tokia šio puslapio paskirtis? Dalintis informacija? Ar šis puslapis skirtas donorams.
    Atsiprašau už off topicą. Geros ir gražios dienos bei gero uždarbio!
    Nes jus esat siurbeles, kurie tik ima, bet atgal nieko neduoda. O tokie kaip Vicente visada pasidalins pelnu! Va cia ir yra skirtumas! Laukia jis atsikeles kol Carmelo ides pika 😁 Tai parasyk jam, susikeiskit kontaktais, pazadek kazkoki procenta ir nereiks laukt. Statymai.com neteke Carmelo labai nenukentetu, nes realios naudos daug maziau nei galetu buti. Carmelo, juk tau ir paciam turetu buti idomu uzsidirbt, negi klistu?
  • Vamos!! Ka as kartoju kiekviena karta visiems tokiems kaip tu. Jei tu statai ant savo statymu po 100e ir tada ikeli juos cia, tai as tai vadinu ne pagalba kazkam, o paprasciausiu zapadlo. Yra tokiu zmoniu kaip Vicente, kuris atsikeles seda prie pasiulos, vaziuoja per visus Vilniaus punktus, kad tik jam leistu pasidet maksimalia suma ir isnaudoja ta value kiek imanoma labiau. Todel vietoj to, kad trukdytum tiems, kurie is tikruju is to pragyvena, geriau susitarkit ir uz tai gausi kazkoki mokesti. Sito puslapio sunys, kurie amzinai loja, taves turtingu nepavers. O tu juos vistiek maitini toliau. Siulau ziuret saves ir uzdirbt is to daugiau nei dabar uzdirbi.
    Vat būdo bruožas nelemtas. O kodėl nepamąstai kitu kampu, o gal yra ir tokių žmonių, kurie atsikelia ir laukia Carmelo1 prognozės, nes iš to gyvena? Aišku čia sarkazmas, bet vis vien. Prie ko čia reikia orientuotis į Vincete ar panašius? Gi jie ar taip ar taip gyvena iš lažybų ir vienas kitas įvykis išimtas iš pasiūlos manau nesudaro didelio skirtumo procentine išraiška.
    Na mano nuomonė kitokia ir aš tik už Carmelo, nors pats realiai dažniausiai nespėju pasinaudoti jo pickais, bet jei yra kas pasinaudoja tai valio, ar ne tokia šio puslapio paskirtis? Dalintis informacija? Ar šis puslapis skirtas donorams.
    Atsiprašau už off topicą. Geros ir gražios dienos bei gero uždarbio!
  • Vamos!! Nu as matau kas istryne ir suprantu del ko. Kad po taves isimami statymai, tai viskas suprantama, juk dedi propsus. Kuo cia didziuotis? Zapadlo darai tiem kas tuo rimtai uzsiima ir per punktus vazineja. As atvirai sakau, diskutuot cia nera ka. Aisku dabar visi subegs ir prades loti, kad as nusisneku, bet as nesneku kai nezinau.
    Daraisi atgrasus .Jeigu tu ar kiti is propsu "darote versla", tai keliames anksciau ir vaziuojam per punktus.Sitas tope kabojo jau 7.45.Prognoze ideta 12.00.Kur problemos?Eurolygoje nori buti pirmas-daryk namu darbus.Ir zaideju totalai ,cia pagal tave, ne lazybos,o statistikos kelimas.Tai parodyk savo pilotaza-Vazquezu „prisirysi“ kaip reikiant.
    Puslapis skirtas dalinis prognozemis. Ar ne? O trina cia tie, kurie patys megina paskui istrinta prognoze pasistatyti.
  • Ka as kartoju kiekviena karta visiems tokiems kaip tu. Jei tu statai ant savo statymu po 100e ir tada ikeli juos cia, tai as tai vadinu ne pagalba kazkam, o paprasciausiu zapadlo. Yra tokiu zmoniu kaip Vicente, kuris atsikeles seda prie pasiulos, vaziuoja per visus Vilniaus punktus, kad tik jam leistu pasidet maksimalia suma ir isnaudoja ta value kiek imanoma labiau. Todel vietoj to, kad trukdytum tiems, kurie is tikruju is to pragyvena, geriau susitarkit ir uz tai gausi kazkoki mokesti. Sito puslapio sunys, kurie amzinai loja, taves turtingu nepavers. O tu juos vistiek maitini toliau. Siulau ziuret saves ir uzdirbt is to daugiau nei dabar uzdirbi.
  • carmelo1 Kad po manes dingsta ne tik zaideju totalai, bet ir komandu foros. Kitas dalykas susidaro ispudis kad zaideju totalus gali rasyti kiekvienas be jokio ismanymo. Stovi tie totalai visa diena. Sugalvoju vakare parasyti prognoze is NBA ir isgaruoja akimirksniu tope,, tonybete koef nulekia iki 1,6, o orakule uzblokuoja overius ..
    Nežinau ko tu čia teisiniesi? Viskas ok gi yra. Jei ten kažkam trukdai tai jų bėdos. Logiška, kad užblokuojami ir t.t. tie įvykiai, nes kai didelis srautas pajuda, tai nu tikrai kad normalu jog reakcija įvyksta. O to srauto didelio ir nereikia, pabandykit ant belekokio žaidėjo totalo uždėti dvi korteles po 300 eurų. Orakule apskritai nė vienos kortelės negausite, Topse gausite vieną, o antrą gauti tikimybė bus tik su 50 % ir tai su 1.70 koeficientu. Bet paskutiniu metu antros kortelės neįmanoma gauti. Tad nematau aš čia didelių problemų. Kas spėja pasinaudoti tas turi spausti dešinę ir nešti butelį už padėką, kas nespėja nereikia akių drąskyti, o laukti kito karto. O šiaip pagarba už gerus pikus.
  • carmelo1 Kad po manes dingsta ne tik zaideju totalai, bet ir komandu foros. Kitas dalykas susidaro ispudis kad zaideju totalus gali rasyti kiekvienas be jokio ismanymo. Stovi tie totalai visa diena. Sugalvoju vakare parasyti prognoze is NBA ir isgaruoja akimirksniu tope,, tonybete koef nulekia iki 1,6, o orakule uzblokuoja overius ..
    Sianakt vienas kur skundes del hill 11.5 overio kad tasku uzkele bet beduoda tik underi tai po 20 minuciu paziurejau buvo ir under ir over...cia matyt kaip kada
  • carmelo1 Kad po manes dingsta ne tik zaideju totalai, bet ir komandu foros. Kitas dalykas susidaro ispudis kad zaideju totalus gali rasyti kiekvienas be jokio ismanymo. Stovi tie totalai visa diena. Sugalvoju vakare parasyti prognoze is NBA ir isgaruoja akimirksniu tope,, tonybete koef nulekia iki 1,6, o orakule uzblokuoja overius ..
    Kai dedi moteru krepsinio foras, tai jos ir dingsta. Patikek, jei detum normaliu lygu foras, kurios turetu alternatyvas, tai niekas niekur nedinginetu. Esme tame, kad turi zmoniu, kurie stato pagal tave ir isdauzo visus tuos propsus ar bobu krepsinio foras. Tam realiai nereikia jokiu stebuklu, as vien savo atejimu i topsporta galiu isimti ivykius is pasiulos. Net nepasidejes. Beda tame, kad tu nenori visiskai isnaudot to, o visa value paleidi vejais. Vicente juk aiskiai parase, kad mokes tau po 10e uz kiekviena pika nesvarbu jis praeis ar ne. Tai kur problema nesuprantu, kam cia deliot viska be jokios vertes nei sau nei kitiem.
  • Kad po manes dingsta ne tik zaideju totalai, bet ir komandu foros. Kitas dalykas susidaro ispudis kad zaideju totalus gali rasyti kiekvienas be jokio ismanymo. Stovi tie totalai visa diena. Sugalvoju vakare parasyti prognoze is NBA ir isgaruoja akimirksniu tope,, tonybete koef nulekia iki 1,6, o orakule uzblokuoja overius ..
  • Su carmelo reikia eiti nakti kai bukai miega 😁 ir dar pagalvojau reikia prasyt evrosajuzo paramos projektui buku blokavimas internetu 😁
  • carmelo1 Tas nespeja veda prie to kad as pikais nesidalinciau su visais .. 79 pasakymas kad as rasau del statistikos tikrai uzgavo. Mes visi cia rasom del statistikos tik vieniems ivykiai laikosi kiek nori, o man 5 minutes
    Galbut blogai suformalavau savo mintis ir tikrai nenorejau iszeisti. Paprasciausiai norejau pasakyti, kad tavo pikai isgaruoja kaip dumas vos tik jie atsiranda ir is ju dazniausiai nebuna jokios naudos jai nespeji per kelias minutes pastatyti. Asmeniskai galiu pasakyti, kad pries tai 3 kartus bandziau pastatyti uz tavo parinktus ir nei vieno neleido. Sita paemiau, nes greiciausiai TOP sport buvo pietus 😁.
  • carmelo1 Tas nespeja veda prie to kad as pikais nesidalinciau su visais .. 79 pasakymas kad as rasau del statistikos tikrai uzgavo. Mes visi cia rasom del statistikos tik vieniems ivykiai laikosi kiek nori, o man 5 minutes
    Nu as matau kas istryne ir suprantu del ko. Kad po taves isimami statymai, tai viskas suprantama, juk dedi propsus. Kuo cia didziuotis? Zapadlo darai tiem kas tuo rimtai uzsiima ir per punktus vazineja. As atvirai sakau, diskutuot cia nera ka. Aisku dabar visi subegs ir prades loti, kad as nusisneku, bet as nesneku kai nezinau.
  • Tai carmelo1, imk pagrindines linijas is pagrindiniu lygu ir laikysis viskas kiek tik nori. O dabar kai imi Topa ir Tony, bei dauguma logiskai pagristu piku su zaideju totalais... Kaip gi tau laikysis 😁
  • Vaikai, atsigaukit ir valink is cia su savo bazarais 😉 ausis vemia nuo jusu durnu kalbu. Carmelo, bl*t, kiek jis zmogus yra visiems cia pinigu uzneses, o dar nepatenkintu lieka, kad vieno ar kito piko nespejo pagaut. Fu bl*t.
  • Tas nespeja veda prie to kad as pikais nesidalinciau su visais .. 79 pasakymas kad as rasau del statistikos tikrai uzgavo. Mes visi cia rasom del statistikos tik vieniems ivykiai laikosi kiek nori, o man 5 minutes
  • carmelo1 Matau norit kad visai nerasyciau ..
    Norim kad rašytum 😁 Kas spėja pastatyt pastato,kas ne tai ne...
  • carmelo1 Kitu nedingsta ivykiai. Kokios statistikos? As kaltas kad paskui mane pulkai stato?
    Zinoma nekaltas. Cia manau ir puslapio administracija turetu susirupinti, nes cia tikrai ne vienetinis atvejis kai yra sekmingu zaideju isimamos prognozes.
  • Kas pirmesnis tas gudresnis 😁
  • Matau norit kad visai nerasyciau ..
  • Kitu nedingsta ivykiai. Kokios statistikos? As kaltas kad paskui mane pulkai stato?
  • Nu tai i pm , Ne snipineju juk as 😄
  • Jai ir yra viesai nesakyk... 😄 nes ir tie dings uz 5-10 minuciu.. 😄
  • Dar yra cia kokiu zaideju pas tave? Is situ rungtyniu?
  • VicenteR Kaip visada buciau daves 10euru tau uz sita prognoze,o dabar apart pasitenkinimo kad topas taves bijo jokio tolko is prognozes😁
    Butent, carmelo1 dabar grynai del statistikos kelia, nes jai per 5-10 min napagauni jo prognozes jos jau niekur dazniausiai nerasi arba pakeista ji.
  • Kaip visada buciau daves 10euru tau uz sita prognoze,o dabar apart pasitenkinimo kad topas taves bijo jokio tolko is prognozes😁
  • As galiu visu Kalev zaideju overius aprasyti ir visus topas isims po to ..
  • Turbūt po 5 min jau išimta iš topsport buvo 😁
  • Yra šnipų tarp mūsų 😁
  • Artistai nemutinkit vandens!
  • Netrinkit mano prognoziu.