Komandos kovoja del patekimo i pirma lyga.KOngsvinger jau yra viena karta nugalejo Sparta 3-0 tad manau nugales ir antra karta.Praeitame ture jie nugalejo Sogndal ekipa kuri mano manymu stipresne uz Sparta.Taigi emu sveciu win
- Balsų: 0
Komandos kovoja del patekimo i pirma lyga.KOngsvinger jau yra viena karta nugalejo Sparta 3-0 tad manau nugales ir antra karta.Praeitame ture jie nugalejo Sogndal ekipa kuri mano manymu stipresne uz Sparta.Taigi emu sveciu win
Ka manai apie ivarcius,daug bus?