Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/12/07 19:57 Arsenal @109 8/10
 

Ar isgelbes Arsenalas savo sikna CL sezone? Manau, kad taip.
Nepasakyciau, kad Olypmiakosas ziauriai ispudinga ir neiveikiama komanda. Taip, kanonieriai sugebejo pralost pirmaji susitikima namuose 2:3. Taciau jeigu ziuret i graikus apart pergales pries Arsenala, abu kart laimejo minimalia persvara pries Dinamo ir abu kartus pasikrove sausai nuo Bayerno.
Nors ir sveciai isretinti traumu, bet tikrai gali iveikti namu ekipa.
Aisku cia svarbus faktorius bus ir galutinis rezultatas, bet kad Wengero aukletiniai sves pergale, manau tikrai labai realu.
Renkuosi Arsenalo pergale. Sekmes


franklin.blogabet.com

  • Balsų: 68
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Franklin

Padėkų: 29

Sekėjų: 17

  • Unitai -10.80
  • ROI -0.81%
  • W% 50.99%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 161
  • Unitų atspėta: 1401.20
  • W-L-T : 77-74-10
  • Vid. unitų skaičius: 8.77
  • Unitų spėta: 1412.00
  • Vid. koeficientas: -104
 

Unitų pokytis

0-6-12-18-24-302025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (8)

  • deafas Jei graikai prasileis, jie isdege akis begs pulti, nes pralaimejimo atveju jie lekia i EL, o arsenalas patenka i kita CL etapa.
    Graikai gali pralaimėti 0-1 ar 1-2 vis tiek išeis. Arsenalui reikia 3-2 arba 2 įv. skirtumu
  • Kiek ARsenalas turi traumotu zaideju, cia nebent 1x gerai ziurisi, ir dar visa mase eis su Arsenalu man tai cia manau degs statymas
  • Man tai cia gresia standartiniu variantu,Oly uzsidaro savo nekokybiskoje aiksteje su nezmonisku palaikymu,Arsenalas padaro klaida ir gauna kontra,o tada jau Arsenalui reikia 3 bankiu be atsako.......neverta rizikuot aplinkybes visiskai nepalankios eit su sveciais,bet visko buna 😁
  • Jei graikai prasileis, jie isdege akis begs pulti, nes pralaimejimo atveju jie lekia i EL, o arsenalas patenka i kita CL etapa.
  • Butent, kad oly gali uztekti ir pralaimejimo tavo minetu rezultatu. Tai tarkim jei prasileistu graikai kokia kliurka antro kelinio antroje puseje, reiskia dar labiau susistumtu savo aiksteje ir nemegintu baisiai pult, nes toks rezultatas juos tenkintu. Ko pasekoje, manau, kad tai butu pliusas statymui
  • Per pastaruosius metus 3 kartus arsenalas zaide pirejuje ir visus pralaimejo, o tada turejo netgi geresniu zaideju pasirinkima nei sikart. OLYMPIAKOS uztenka lygiuju arba net pralaimejimo 0-1 ar 1-2, tad komanda gali pilnai zaisti autobusa. Beto kaip rodo pastaruju metu anglu klubu patirtis tiek liverpool,tiek united sudegdavo kai budavo tokios varzybos del patekimo, ar arsenalui bus lengviau zaisti,turbut pries autobusa - tikrai ne.
  • Tiek daug geru betu sia savaite CL,o jus ilendate i viena sunkiau nuspejamu.Nesakau,kad nesutinku,bet mazai vertes cia gaudyt Arsenala.
  • Sutinku su statymu, bet bus cia ziauriai sunku. Oly nereik cia pergales, uztenka lygiuju, del to statys autobusa kaip reikiant, del ko Arsenalui bus labai labai sunku sukurti dekingas progas. Ar arsenalas pajegus sukovoti ? Ar jei bus motyvuoti? Manau, kad taip, nes jei neiseis i kita etapa teks gaisinti savo brangu laika EUROPOS LYGOJE, kai EPL virsuneje taip karsta... Bet Oly bus motyvuoti neprileisti Arsenalo prie vartu, kas yra siek tiek lengviau, nes jiem spirti nebutina. O Arsenalas ir pries Norwicha nesugeba laimeti, tai pries Oly spirti bus labai labai sunku.