Lengvos Palangos pergalės čia tikrai nesitikiu,tačiau manau,kad koef. vertas rizikos,todėl surizikuokim. Vytis prarado Rediką ir tai tikrai nemaža netektis. Vakar teko stebėti jų mačą su Mantinga,tai vaizdelis buvo tikrai nelabai koks.. Pirma pusė pralaimėta ~20 taškų,antroje viskas buvo jau geriau,tačiau savaime aišku,kad ir namai ten atsipalaidavo šiek tiek. Palanga tuo tarpu pastiprino savo priekinę liniją ir dabar atrodo tikrai dar grėsmingiau. Vakar dar ne kaip atrodė naujokas Kore Ricardo White,tačiau antroje mačo dalyje jis jau padėjo ekipai,o ne tempė ją žemyn. Minusas gali būti tas,kad Palanga vakar žaidė pratesimą,tačiau tikiuosi,kad žaidėjai tikrai bus atsistatę ir šiandien iškovos pergalę. Sėkmės.
- Balsų: 16
Komentarai (1)