Kadangi pagrindinis teniso sezonas kaip ir baigtas, tai bandau lįst į dar pavienius vykstančius Challengerius. Taigi Italijoj vykstanciam turnyre susitinka vietinis Vanni su svečiu iš Šveicarijos.
Argumentas kodėl renkuosi overį tas, jog abu yra gan neblogi challenger lygio serveriai, ypač italas mėgstantis privaryt eisų. O be servo, šiaip nelabai kuris ir turi daugiau ką mandro pasiūlyt. Stebėjau praeitos savaitės Chiudinelli mačą kitame italijos challenger prieš Basic, tai šveicaras per pirmus du setus nebuvo suteikęs breako galimybės ir laimėto pirmo padavimo procentą laikė virš 85%. Aišku čia naivu pateikt žaidėjo formą vien iš 1 mačo, bet bent jau susidariau šiokią tokią nuomonę apie jo žaidimą. Klaustukas tik toks, kaip nusiteikęs šiandien Chiudinelli įšeis į kortą. Nes esu anksčiau kartą nudegęs su juo, kai Amerikoje prieš vietinį, nelabai kam girdėtą žaidėją su maždaug 500 reitingu, akivaizdžiai nuleidęs mačą, kur net pirmo padavimo laimėjimo procentas nesiekė 45%. Kas dėl italo, tai kiek teko stebėt, nėra iš tų italiukščių, mėgstančių specialiai nuleist mačus.
Aišku čia challenger ir užtikrintumo visados nebūna, tiesiog teniso sezonui praktiškai pasibaigus, tiesiog pabandymas pagaudyt kokį statymą.
- Balsų: 8
Komentarai (2)