Siaip tai pradesiu nuo to,kad smagu del abieju komandu,tokios nykstukines komandos,taciau siandien viena is ju gali deti rimta zingsni top16 etapo link,nes manau Armanio sezonas sis jau pamirstas. Abi komandos turi tikrai gana neblogas gynybas,nepaisant Eurolygoj pamindziojimo Laboralo,tai Limogas namie tvarkosi gana neblogai gynyboje,zinoma vietiniame cempionate viskas lengviau,taciau Cadevitos irgi nepriskirciau prie Europos grandu. Manau Kroatai kol kas ka pasieke,tai geros gynybos deka. Tikrai nemanau,kad kazkuri bandys imti taska begant ir rizikuojant i viena ar i kita puse didesniu rezultatu. Manau laukia gana klampios varzybos su daug nervu,prazangu stambandziu atakas,ko pasekoje turi kristi tempas. Statistikos cia nerasysiu kaip zaide ir kiek mete abi cia iki siol,gali zvilgtelt idomumo deliai,manau sios varzybos abiem koamndom yra svarbiausios sezone,abi laimejusios dedi labai dideli zingsni,niekas nenores likti nuskriaustas ir zinant Europa tai viskas turetu buti akcentuojama ir pradeda nuo gynybos,tokia turiu nuomone apie sias varzybas😁
- Balsų: 26
Komentarai (0)