Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/11/11 02:31 Bilbao @110 8/10
 

Keletas prastu Bilbao macu ir gauname juos dogais pries nieko neissiskiriancius italus. Todel meginame. Blogesnio maco suzaisti,nei savaitgali Ispanijoje suzaide Bilbao ,ko gero, neimanoma. Pagrindinis ju ginklas- tolimi metimai- buvo uzsikirtes visiems ekipos zaidejams (berods 6/31) ir turint omeny kokio lygio tai ekipa,tai niekaip nesinori tiketi,kad imanomas toks pats fataliskai nesekmingas antras macas. Turint omeny,kad pas Bilbao zaidejus turetu buti like sportinio pykcio ir del gedingo pralaimejimo namie Olimpijai,tai pergales troskulys turetu buti jauciamas. Trento- tradicine italiska ekipa sudaryta is vietines reiksmes italu ir keliu,ne aukstesnes nei vidutines ,klases amerikonu,aplink kuriuos sukasi didzioji dalis zaidimo. Kazkaip laukiu blykstelejimo is Bilbao ir labai graziai man siandien ju pergale ziurisi. Pasidejau tiek pergale,tiek didziausia ispanu minusine. Sekmes!

  • Balsų: 88
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

CIA

Padėkų: 445

Sekėjų: 195

  • Unitai 389.44
  • ROI 6.59%
  • W% 51.10%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 755
  • Unitų atspėta: 6501.44
  • W-L-T : 373-357-25
  • Vid. unitų skaičius: 8.10
  • Unitų spėta: 6112.00
  • Vid. koeficientas: 133.6
 

Unitų pokytis

4003943883823763702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (17)

  • Viskas cia gerai, del idomumo patampe nervus 😄DD haha, juokauju aisku. Buvau persikes tiesa sakant. Ne ne ne del to statau , butu ar laimeja ar pralaimeja buciau states 😁)
  • Nors ir laimejo, bet mano -5.5 ispanai nepadenge,tai nesugebejau isspaust is sito maco kiek norejau... 😔
  • Nu as asmeniskai ,tai niekad anksciau laiko nesidziaugiu! 😄
  • Aiwwaa, tai ką toliau metam? 😄
  • Nu jo, per anksti apsidziauget 😄
  • Prasau jums ir bilbao...
  • Visu pirma dar paziurekim,ar Bilbao nesugalvos paleisti sito maco,o visu antra- jei laimes,tai pasidziauk savo laimejimu ir neskubek ant emociju toliau ieskot ant ko pastatyt,vien tam ,kad pastatyt 😉
  • Gerai jau patikejau pergale, ka toliau imam po situ? patarimu gal?
  • Nu ir emocingas 4 kelinys, per kelias minutes 10 prazangu susirinko komandos,kiek techniniu 😄
  • Tikekimes geriausio jeigu paims dabar ir neatleis tikiu, kad ims pergale.
  • Siandien bent uzsivede zaidzia, is kuno kalbos matosi, tai ne kaip savaitgali ispanijoj, slykstu ziuret buvo 😁
  • Tiesiog nesusilaikiau pamates, kad kazkas dar uz bilbao "spelione" parase
  • Labai geras, profesionalus ir argumentuotas komentaras apie si maca. 😁 is vieno sakinio parodai,kad esi ne daugiau nei vidurini issilavinima turintis provincialas. Sekmes tau gyvenime!😁
  • Tik daalbajibai krauna ant bilbao
  • Oba, tik dabar pasiziurejau-neblogai pavaziaves kofas per diena, belieka tiketis geriausio,kai tiek sukrauta visu ant Bilbao.
  • Sitose dar nieko neimiau,bet kaip sako biski gazdina,turi but nebiski,kaip laimejo pries bon turejau pats Bilbao,irgi numusta buvo iki 1.85 kazkur,nesmagu tai kad losia Italijoi,aisku namuose irgi per daug ima,bet sekmes,pakils iki 2.05 Italus reikes imt.
  • As ir sita pasiemiau, nors mase labai gazdina 😔 bilbao tokioj situacoj buvo jau, kai eurocupe gavo ir tada ispanijoj iskart buvo sutriuskinti, bet poto budami dogais pasieme isvykoj bon'a. O ir trento 1 grupei buti neverti, sekmes.