Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/11/10 17:11 Laboral (Laboral -3,5) @-111 8/10
 

Nu va,pats laikas dabar eiti pries Cedevita. Del keliu sensacingu pergaliu EL kroatai susilauke pagarbos is bukmekeriu ir del to gauname tokias linijas. Taciau del to,kad Cedevita nukove Efesa ir Milana ,si ekipa netampa elitine Europos komanda,kuri kiekviena savaite gales ikasti vis kitam dideliam Europos klubui. Manau,kad Laboralas atvyks tinkamai ivertines varzova ir atsipalaidavimo is ju puses tikrai nebus. Neturi Cedevita tiek resursu ir ginklu savo rezerve,kad galetu tinkamai pasipriesinti toki kokybiska krepsini siemet zaidziantiems ispanams. Fora juokingai maza ir niekaip nematau kroatu pratesianciu savo pergalinga zygi Europoje. Kad ir kaip pasibaigtu jiems pirmas ratas,bet tikrai jau daug nuveike Cedevita,taciau dabar atejo laikas daiktus sugrazinti i jiems skirtas vietas.Sekmes!

  • Balsų: 98
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

CIA

Padėkų: 445

Sekėjų: 195

  • Unitai 389.44
  • ROI 6.59%
  • W% 51.10%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 755
  • Unitų atspėta: 6501.44
  • W-L-T : 373-357-25
  • Vid. unitų skaičius: 8.10
  • Unitų spėta: 6112.00
  • Vid. koeficientas: 133.6
 

Unitų pokytis

4003943883823763702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (15)

  • Kas nebuvo matę Cedevitos žaidžiant tai gal ir susidarė tokią nuomonę, kad ant fuksų joja, bet tie fuksai buvo pasiekti solidžiai, šaltais nervais žaidžiant. Visi metimai, viskas būdavo kamuoliui gražiai suvaikščiojus. Dabar sekė namų sienos, komanda ant bangos, plius sulaukus solidaus pastiprinimo. Rezultatas dėsningas, o ką baugino baskų rodomas žaidimas, tai arba nelendi, arba imi pliusinę šeimininkų ir stebi 😉
  • Sia savaite isvis kosmosas su Eurolyga. Belekiek underdogu laimi 😁
  • Cia verta bandyti Cedevita fora -2 su 3,25kof. plius cedevita atrado zaidima ir uz toki kof verta bandyti
  • Nespelioju, o kas tavo manymu vertes turi siandiena is eurolygos ?
  • Emiau cedevitos fora su efes ir win praejusia savaite,kur juos dar laike apsoliuciais dogais pries visiska nesusipratima Milana...o dar mases eme milano minusine,kas apsoliuciai nesuvokiama... sitame mace per daug x faktoriu ir sios varzybos laisvos betkokiam scenarijuj..cedevita imti neprotinga,potokiu dvieju pergaliu isvykoje,nes jie jomis uzsikele kartele ir neivertinimo faktoriuscia dingsta,o spaudimas issaugoti extra taskusiskovotus isvykoje atsiranda...tas walkeris irgi x faktorius visiskas ir naudos isjo tiketis pirmajame mace eurolygoje tiketis naivu, zoriciaus sugryzimas ,tai cia labiau minusas nei pliusas...jis si sezonadar nesulose ne 1 gero maco,o perdaug tempdamas paklode i save tik kenkia komandai ir be jo jie zaidzia aiskiai geriau,juk jo tikslas cia buvo susirasti pelningesni kontrakta ir cedevita tik tarpine stotele,bet kolkas jis tik dar labiau nusimuse savo akcijas. Kas liecia laborala,tai jie kolkas overperformina stipriai ir perasovicius nulipde laimincia komanda... bet katik krito principiniam musy su valencia ir tokie pralaimejimai naudos kitose varzybose neduoda,ia panasiai,kaip rytas gavonuo Zal ir poto ale turejo pasimt avtodora...Siaip daug x faktoriu ir daug scenariju galimu, pregame linijose jokios vertes ,nei i viena ,nei ikita puse,visiskas nobet,ir lemiamas veiksnys manau cia bus su kuriaispasuks didziosios mases...bet cia tik mano kuklaus kaimo bernioko nuomone
  • Nu nezinau, man 2.6 kofas uz Cedevita,tai cia nera labai jau didelis value,nu ,bet matysim. 😁
  • Taip,tu teisus gali but kad walkeris i tavo puse prades lost ir nesamones,ir pritariu zaidejai nera labai svarbus man,bet sitam game ne tik tie atejimai kazkokius pliusus duoda,bet pati cedevita rodo tos zenklus kur galima bandyt imt kofa dideli,statymas nestabilus bet fora cedevitos ar win ir per gera kad nepaimt
  • Nesureiksminkit jus tokiu dalyku lazybose!😁
  • Tas Walkerio atejimas ne tik,kad netures cia jokios itakos sio maco baigciai,bet net ir pakenkti dar gali Cedevitai sitam mace 😉
  • Tik uz cedevita ziurekit kaip losia paskutiniu metu + walkeris ir po traumos zoricius grizta , o komanda ir taip puikiai losia, kas gali but geriau kai po 4 turu turi 2 pergales kuriu niekas nesitikejo is taves ir plius ateina toks zaidejas kaip walkeris kuris tikrai puikus cedevitai ir gryzta zoricius, ir zaidi namuose, dviguba energija noras, uzsidegimas ir manau sirgaliai labiau uzves komanda, pliusine fora arba net win.
  • Na is musu kazkas laimes,bet ne esme tai kad gali but kaip ir pats parasei po efes prognoze,"abai nesmagu darosi,kad sitas statymas panaseja i masini... Belieka tiketis geriausio",siandien dar antradienis,masofvcikai dar nestato,ateis diena eurolygos ir uz laboral tikrai 70% dauguma mes,ir siap matau viena tik pliusa Labora tai vel graikas,Efes bande lost su Saric ir Derricku per ot ir per 4kel,padare dzidziausia klaida,cia irgi sunku bus ji uzdaryt,siap ziuresim,kazkas laimes is musu😁
  • Skirtingos nuomones yra labai gerai ir man net dar labiau patinka,kad yra nepritarianciu. sekmes,ziuresim kam geriau seksis! 😁
  • Pasistiprinus cedevita Walkeriu, kas nors kiek domėjosi nba žinos tokį
  • Dar ir Luka zoriciu nepamirstam grizta i rikuote😁
  • O laboralui ne per daug pergaliu?visi macai keisti,aisku pries stiprus zaide,pries milana buvo man tikras laboral tik 4kel,kazkoki kosmini suzaide,plius prisijunges zaidejas pas cedevita eurolygos lygio kur zaistu top komandoje laisvai,cedevitos fora bus paimta cia😁