Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/11/09 16:29 Lokomotiv (2.80) @180 10/10
 

Cska zaidzia zveriskai kol kas, tiesa puola daugiau nei ginasi. Siai dienai caskas yra geresne komanda visomis prasmemis, bet cia rusu lyga ir gali buti bet kas, tad verta pasideti uz dogus namus, kai siulo beveik 3 kofa, tai vertes yra. Jei lygius zinoma imciau cska, bet cia maza pirmadienine loterija. Loko nera prasti gynyboj, tas dziugina o ir cska vargu ar islaikys toki zveriska puolima visose varzybose. Fora 5.5 tasko yra geras betas, nes loko namie labai retai pralaimi caskui daugiau, bet cia bandau pergale. gero pirmadienio.

  • Balsų: 92
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

Neo

Padėkų: 424

Sekėjų: 225

  • Unitai 335.85
  • ROI 2.97%
  • W% 48.70%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 1205
  • Unitų atspėta: 11755.85
  • W-L-T : 581-612-12
  • Vid. unitų skaičius: 9.48
  • Unitų spėta: 11420.00
  • Vid. koeficientas: 122.7
 

Unitų pokytis

3503443383323263202025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (11)

  • Islygino beveik, bet teodosicius siandien misija neimanoma lokomotyvui
  • 166 bete galima buvo gaut 😁
  • Rdz O ka dabar rodo ? 😄 4min neimete nei tasko 😁)
    Jo, tas tai zjbs 😁 Bet totala jau buciau galejes paciupt ~164 vietoj 157.5 😄
  • O ka dabar rodo ? 😄 4min neimete nei tasko 😁)
  • ModestasLT As bendra under visgi cia paemes 😉
    Pirmos 5minutes rodo, kad reikejo bent live palaukt...
  • As bendra under visgi cia paemes 😉
  • Man tai cia statymas pagrindinis overis, atrodo kazkodel kad laukia masofke cia tasku atzvilgiu.
  • Ar yra nuomoniu apis 157,5 under?
  • Visko gali buti cia, siandienine loterija ir cia logikos nera
  • Aš su, kofas 2,55 dabar.
  • Siaip dauguma atveju sutinku su tavo statymu logika,bet ne siandien. CSKA pergale, nera kazkokia pirmadienine masofke,o kofu judejimas net leidzia susidaryti vaizda,kad butent del palankaus h2h visi labiau netgi linksta i Loko puse. Bet CSKA pries rimtesnius varzovus jau nepadenge foros keleta macu is eiles (tiek pries Brose,tiek prie Darusafaka), nors ten kontroliavo rungtynes ir sugebedavo paleisti tik rungtyniu galus. Tuo tarpu Loko si sezona namie kol kas pernelyg stabiliai atrodo ir gasdina faktas,kad pries siandieni varzova jau gali ir uzsikirsti. Fora vaikiskai mazai ir as siandien bandau su Cska eiti, tikrai nenustebciau jei ir dvizenkliu skirtumu seimininkai butu sutvarkyti. Nu,bet sekmes! 😁