Memphis si sezona apgailetinai atrodo. Jau nekalbu apie ginyba, kur vidudiniskai apie 115tsk praleidzia. Clipers po vakar triuskinancios pergales vs GSW tikrai nesustos ir jau net 5 varzybas is eiles zaidziancius Grizlius turetu nusluoti ! Memphis silpna komanda + atejus Iversonui kilo ir vidiniai nesutarimai. Jei taip ir toliau , vargu ar matys daug pergaliu si komanda. Vienareiksmiskai LAC win ir stipriai ! 7/10 , nes su NBA dar nelabai sekasi sezono pradzioj, siaip UNITU turetu but daugiau 😁
- Balsų: 0
Komentarai (0)