Pirmiausia, apie praeitas varžybas, Bayern dominavo ir turėjo laimėti. Arsenal įmušė kažkokias nesamones, fuksus ir todėl galutinis rezultatas toks, kokį visi matėt.
Nors Bayern ir taip geresni buvo praeitą kartą, ši kartą dar geriau pasirodys, nes žais namie (nors visad abėjojau tokiu argumentu) , tačiau Bayerno komandai jis dažniausiai jaučiasi.
Be to arsenal per daug išvarginti traumų. Nežais:
Welbeckas, Chamberlain, Ramsey, Wolcott, Bellerin, Flamini, Rosicky ir dar keletas kitų nesvarbių.
Bayernas be Gotzės, kurio vieta žinoma yra kam užpildyti.
Rašau čia, kad sulaukt priešišku nuomonių, gal atbaidys mane mesti, tačiau su savo beprasmiškom Arsenalo bangom gal patylekit..
Te laimi stipresni (Bayern) ir tikėkimės fuksai nesikartoja.
- Balsų: 14
Komentarai (0)