A ja jai kiek rungtynių.
Visgi į minusą praeitą naktį nešokau, tai suraitysiu savo mintis apie savo dalį pasirinkimų.
Pirmas bandymas gaudyti stipriai nuvertinamą PHI su labai dideliu koeficientu. Žinoma gausiu minusų belekiek, nes yra tokių personų, kurie gyvena praeito sezono elnių komandos susižaidimu ir pergalėmis. Bet ok pabuskime, ką jie turi šiame sezone? Ne ką geriau nei PHiladelphia. Paskutinis duris į žaidimo kondiciją buvo M. C. Villiams traumelė, visa laimė ten nieko rimto, bet dėl viso pikto kam svarbi žaidėjų rotacija vakare gali pasitikrinti naujienas.
Ką turime šiame sezone MIL – 1/3, o PHI dar nepasiekė pergalė 0/3. Taip, suprantu, kad pagal logika MIL nupučia čia PHI ir bando kopti į laiptelis po laiptelis.
Bet kad šiek tiek chaotiškas žaidimas iš MIL pusės mane verčia rinktis PHI, kuri ir taip nurašyta, kuriai ir taip pofik kaip žaisti. PHI komanda jaunutė, aukštaūgių grandis nič niekuo nenusileidžia MIL.
Pirmose PHI 95-112 nusileido bėgantiems BOS, kur didžioji stiprybė mažiukai, su kuriais ir nesusitvarkė. Antros rungtynės 71-99 prieš UTA, taip čia suvalgė, uždengė ir dar epitetų jei reikia galima susirasti. Paskutinėse super šauniai sukovojo su CLE 100-107.
Milwaukee pirmose buvo sutrypti NY 97-122, antrose po geros kovos krito prieš WAS 113-118, trečiose kur laukta net gi pergalės prieš Toronto vėl gi nepasipriešinta 87-106 ir paskutinėse prieš esamus ir būsimus lygos autsaiderius, drįsčiau teigti surinks mažiau pergalių nei PHI laimėjo, bet laimėjo irgi tik sunkios kovos dėka, kur rezultatas to neatspindi 103-96.
Ką matome? Matome dvi komandas, kurios stipriai buksuoja ir tikrai turi priežastis dėl ko buksuoti. PHI apskritai neturi nugalėtojų mentaliteto, o MIL – man asmeniškai neimponuoja nei sudėtimi, nei pačiu žaidimu. Taip MIL sudėtis rimtesnės nei MIL turi jie Monroe, turi Atentounkompo, Midletton, sveikstantį Parkerį, kartais primesti taškų iš tolimesnių distancijų galintį Bayless ar kartais po krepšiu kokį šleivą metimą įmesti galintį Plumple. Taip sutinku, pasveiks Parkeris, tada rimčiau atrodys elniai, o dabar nieko rimto iš jų nėra, startinis turi kaip laukiniai bėriai, kad pasiekti teigiamą rezultatą. Dėl tos pačios rotacijos Parkeris vis dar tikrai nežais, dėl Hensono ir Mayo, kurie žinoma yra labai svarbūs komandai jokių naujienų, kol nežaidžia, tačiau žinoma prieš rungtynes galima išvysti naujienas, jog kuris nors pasirodys aikštėje, tačiau tikėtis daug minčių jei ir žais jie tikrai neverta.
Na taip siekiant čia teigiamo varianto mums reikės sėkmės, mums reikės, kad Canaan pagaliau sužaistų, taip pat kad nenuviltų Okaforas su Noeliu, kurie po krepšiu tikrai pridarys bėdų Monroe.
Bandau silpniau paprastą pergalę ir stipriai pliusinę ir laukiu pilnumoje minusų vajaus 😉
- Balsų: 28
Komentarai (0)