Sacramento vs Memphis.
Nu jo nežais Cousins ir turime jau čia totalų Mempio dominavimą? Kur gi ne. Matome kas darosi su tuo Memphiu, atsilupa nuo Clevelando 30 pts nuo GS 50 pts. Čia jau kažkas iš kito pasaulio. Taip dažnai tokie dalykai nesikartoja, bet toks žaidimas kad baisu žiūrėti. Taip, nėra Cousinso ir SAC susilpnėja. Bet ką išdarinėja Steinas, duoda garo. Komandoje yra Gay, žibantis vėl žibantis Rondo, Collison, McLemore. Kodėl išvardyti žaidėjai negali duoti kovos taip tragiškai žaidžiančiai Memphis. Juolab Memphis back to back. O čia dar toks gėdingas pralaimėjimas, taip noras atsitiesti bus, bet noras laimėti iš SAC pusės irgi bus. Iškritus Cousins su CLippers antrąją rungtynių dalį Sacramento kovojo kaip lygius su lygiu. O čia visos sąlygos tikrai sukovoti taip pat garbingai. Siūlomas koficientas yra perdėtas ir man tinka.
p.s. Jei šią naktį raudonis nesitrauks nuo mano ekrano, prognozių nebebus. Visus kliedesius pasiliksiu sau.
- Balsų: 28
Komentarai (2)