Ankstyva kova tarp Hornets ir Hawks.
Šios komandos jau spėjo susitikti ir tuomet Hawks namie pasiėmė ganėtinai sunkią pergalę prieš oponentus 97-94.
Dabar rematchas. Šį kartą favoritai Hornets. Pliusai: komanda dar neturi pergalės, abiejose rungtynėse kovojo iki galo ir turi 2 pralaimėjimus. Šiemet komanda subrendo jau pergalėms ir laisvai gali eiti į atkrentamąsias, bent mano toks požiūris. Įsigytas Lin nuo suolo įneša labai smagaus puolimo ir tikrai negadina žaidimo. Pas juos gali praleisti Lamb ir Daniels, bet gynėjų grandis išlieka ganėtinai rimtas. Batumas šiek tiek stebina, nes tikėjausi silpnesnio jo pasirodymo, bet vis gi dar rodo savo klasę.
Atlanta – komanda kaip visuomet kovos dėl pirmųjų vietų rytuose. Tačiau Korver jau vadino praeitame sezone veteranu, bet varė į neviltį visus su savo tritaškiai, na bet metai nestovi vietoje, ir vis vien krenta efektyvumas jau jo, ir taip vasarą išsigydęs traumas, dabar po truputį tik bando grįžti į žaidimą, paskutines prieš NY praleido, o dabar tikėtina jog žais, bet užtikrinimų nėra. Taip tikėtina jog Muscala praleis rungtynes ir Sefolosha ant klaustuko, bet jei ir žais jie tikrai žais labai mažai.
Realiai pagrindės pajėgos tiek tos tiek anos komandos pasiruošusios. Esminis faktorius pirmos rungtynės Hornets namuose, niekas dar neprarasta, Atlanta irgi dar nieko neįrodė, tą parodo pirmas pralaimėjimas namuose prieš Detroitą ir jie pažeidžiami. Aš kažkaip ramiai einu su namų komandos pergale, užtikrintas žaidimas pasiruošime ir tik smulkmenos neleidusios laimėti pirmų mačų leidžia mane rinktis užtikrintą pergalę Hornets komandos.
- Balsų: 26
Komentarai (2)