Na ss foras toks didelis tik todel kad Magic losia namuose, bet man atrodo kad Pistons siose varzybose pasispardys. reguliarame sezone Pistons didziausias pralaimejimas buvo 11 pts, o tie patys Magic pries kelias dienas buvo iveikti 85-80 Detroite. + neaisku ar los V. Carter kuris lose anakart. Todel manau turetu praeiti. Sekmes 😁
- Balsų: 0
Komentarai (4)