WTA turnyro Liuksemburge ketvirtfinalis. Bukmekeriai favorite laimėti šį mačą laiko vokietę Siegemund, bet aš manau, kad Voegele per daug nuvertinama. Ant greitų dangų ji žaidžia geriausią savo tenisą. Salėse šiais metais turi rezultatą 6-1. O ir nugalėtos neblogos tenisininkės Smitkova, Vekic, Ostapenko, Paszek. Joms neatiduota nei seto. Šio turnyro antrame raunde įveikta pajėgi Anna-Lena Friedsam. Dabar laukia vokietė Siegemund, kuri pateikė šiokią tokią staigmeną nugalėdama Bacsinszky, bet šiame mače šveicarė pasitraukė dėl traumos. Antrame raunde nugalėta Flipkens tikrai nerodė gero žaidimo ir tuo pasinaudojo vokietė. Beje šiame turnyre Siegemund gavo LL, nes jau kvalifikacijos finaliniame raunde pralaimėjo Hogenkamp. Ir šiaip ši tenisininke daugumą savo mačų žaidžia ant grunto. Taigi Voegele šiandien turi nemažai šansų patekti į turnyro pusfinalį.
- Balsų: 20
Komentarai (1)