Paceriai atrodo gerai, george losia visuose macuose ir zaidzia gana gera, bulliai zaide jau preita nakti tai gal siek tiek bus pavarge.
Kalbant apie zaidejus tai Gasolis nezaidzia, Rose taip pat, bet ir taip kam zaisti tikrai yra, bet gana neproduktyvus bulliu zaidimas stebint is salies cia jie zaidzia namuose, bet nemanau, kad kazka tai keicia, nes paceriai jau turejo laiko pasiilset ir tai nieko nelemiancios rungtynes.
Cia rizika megstancius siulyciau ir pacers pergale, bet imu pats atsargesni varianti ir paceriu +2.5
- Balsų: 22
Komentarai (1)