Na keli pabandymai.
Cleveland vs Milwaukee.
Koeficientai juda stipriai už Milwaukee, viskas siejama su Jamesu, nes pastarasis tikrai nežais šių rungtynių, tai dėl to visi ir krauna už Milwaukee. Panaši situacija buvo ir Milwaukee su Detroitu, na bet rezultatas ten išsisprendė pirmame kėlinyje, kuriame Detroitas tiesiog pervažiavo Milwaukee.
Praeitą kartą ėjau su Milwaukee, o dabar einu prieš srovę, patinka man koeficientas, o Milwaukee žaidimas nuvilia, toks vaizdas kad treneris net neturi supratimo dėl startinio penketo, velniška žaidėjų rotacija, o pats laikas jau būtų ir šiek tiek mažiau rotuoti, bet čia kiekvienas treneris žiūri savo, pagal šią akimirką, net ir nežaidžiant James, Irving, Love ir Smith Cleveland vis vien pajėgūs pasiimti vis dar eksperimentuose paskendusią Milwaukee. Juolab Cleveland turi 3 pralaimėjimus, žaidimas namų arenoje manau bus didelis įkvėpimas.
Visi trys pralaimėjimai buvo kovoje, o ne tokiame žaidime kokį žaidžia Milwaukee, pastaroji pralaimėjo abi rungtynes be didelių prošvaisčių. Taip rotacija mažesnė, bet gal nebus tokio chaoso kokio galima tikėti iš elnių. Bandome paprastą pergalę, nes šiame etape ar yra ar nėra Jameso nelabai didelis faktorius, nes nei jis nei komanda iš jo per daug nereikalavo ir jis pats per daug nesiėmė iniciatyvos, tad žaidėjo nebuvimas aikštėje neturi apversti koeficientų aukštyn kojom kaip yra dabar.
p.s. pas elniu nebus graiko Atentounkompo
- Balsų: 38
Komentarai (3)