Nors ir loš svečiuose ir patyrė kelis skaudžius pralaimėjimus,Šiaulių komanda ir sudėtimi ir treneriu ir pasiruošimu sezonui man atrodo daug pranašesnė,laikui bėgant ,manau, turėtu būt 4 ,5 komanda LKL šiais metais. Mėgstantiesm rizika pasiūlyčiau ir minusinę forą pasižiūrėti .
- Balsų: 80
Komentarai (3)