Dzūkija surinko prasčiausią sudėtį iš visų LKL komandų, labai silpni žaidėjai indvidualiai, vienintelis Greg Monroe gali varžytis su Lietuvos Rytu, laukia visiškas Ryto dominavimas, kadangi pirmos sezono rungtynės, žaidėjai ryto tikrai bus gerai nusiteikę ir manau čia eis viskas, tiek pranašumai tiek dzūkijos underiai. Kaip bebūtų, bet renkuosi Ryto pirmos pusės -13. Nelabai mėgstu žiūrėt į stipresnės komandos miegojimą aikštelėje antroj rungtynių pusėj, kai rezultatas jau būna aiškus. Aišku manau šitose rungtynėse tas galbūt ir negresia, bet vistiek apsidraudžiu ir imu pirmą pusę. Rytas gerą sudėtį surinko šiemet, visi 12 žaidėjų gali sustiprinti žaidimą išėję į aikštę. Pagaliau atsikratė ir Gecevičiaus, kuris gynyboj būdavo labai didelė skylė.
- Balsų: 56
Komentarai (3)