Pats pasidejau, siulau ir jums pameginti. Dar is pernai pamenu sia ekipa, kuri yra tipine graikisko futbolo tradiciju puoseletoja. Patikima gynyba, labai letas,atsargus ir uzdaras futbolas. Turint omeny,kad veiksmas vyks Gelzenkirchene,tai didelis turistinis autobusas graiku baudos aiksteleje garantuotas. Kitas dalykas tas,kad neaiski cia vokieciu motyvacija draskytis,juolab,kai tokia gera forma Bundeslygoje,tai ir mintys kol kas visos apie ja. Nera cia reikalo plesytis,turiny omeny,kad is grupes vokieciai ir nepersistengdami iseis, nes trys taskai jau isirasyti. O ir siaip jau 5 pergales is eiles Schalkes saskaitoje ir tokios ilgos pergaliu serijos sito klubo as jau seniai nepamenu. Kadangi nusiteikimas siam macui,neabejoju, bus tikrai ne toks kaip vietiniam fronte,tai tikrai value pamegint.Sekmes!
- Balsų: 34
Komentarai (0)