Renkuosi unirea pergale.Abi komandos sakyciau lygios tarp silpnesniuju CL. Unirejos zaidimo nemaciau, bet sprendiant pagal rezultatus,jis tikrai neprastesnis nei rangersu. Unirea vienintele komanda sitoj grupeje ,kurios nesutriuskino Sevilla, ir lose ispanijoj. Realus variantas - Unirea pergales atveju turetu 7 tsk, o stutgart pralaimejimo atveju ispanijoje tik 2 tsk, nekalbant apie rangers kurie liktu su tasku. Unirea atsivertu didziules alimybesislipti is grupes, manau tajie ir sieks igyvendinti siandien savu ziurovu akivaizdoje.Kas liecia skotu futbola, tai toks ispudis,kad jis gerokai smukes, tiek rangers , tiek Celtic europoje si sezona nieko neparodo, taip,kad tikiuosi Unirea pergales.
- Balsų: 0
Komentarai (1)