Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/09/19 01:13 Lietuva @170 8/10
 

Po pergales pries Serbus, keliaujame i finala. Kuriame Lietuvos nemate daugelis po grupiu varzybu ir t.t., bet parodeme grazu zaidima su Italais, Serbais. Nuo siu abieju komandu gavo Ispanai siame cempionate jau, man atrodo dabar Lietuvai yra pats parankiausias varzovas finale, tikrai geresnis uz Prancuzus.
Daug kas aisku priklausys nuo Valanciuno ir Gasolio akistatos, taciau manau jog Jonas sugebes zaisti lygiai. Patys mateme kaip jis zaide pries Serbu aukstaugi Radulcia.
Tai vat keliauju vel su savais. Kof manau kris, nes jis yra aukstas, kas labai tenkina.
Sekmes statantiems, aisku atsiras daugelis turbut, kurie sakys jog nereikia cia but patriotais ir t.t. taciau man zaidimas Lietuviu palieka labai gera ispudi, zaideju motyvacija ir visa kita bus tikrai auksciausio lygio.
Sekmes kas eis kartu.

  • Balsų: 110
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

warden13

Padėkų: 11

Sekėjų: 1

  • Unitai -55.47
  • ROI -8.05%
  • W% 42.22%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 99
  • Unitų atspėta: 703.53
  • W-L-T : 38-52-9
  • Vid. unitų skaičius: 7.67
  • Unitų spėta: 759.00
  • Vid. koeficientas: 136.6
 

Unitų pokytis

-40-46-52-58-64-702025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (7)

  • Tai aisku idomus juk galim kartoti 2003m. Finala kai tapom cempionais. Lietuviai daug pliusu turi jog gali issauti is zaidimo belekas ar Seibutis, ar Maciulis, Kuzminskas, Valanciunas ir t.t. o tokia Ispanu sudeti mes galim tikrai patvarkyt !!
  • Laukia įdomus mačas. Galėtų ir Valančiūnas pelnyti po 40 taškų, tada Lietuviai tikrai laimėtų 😄
  • Galvojau atvirksciai jog kof nekils. Nu cia zinot kaip yra pastatai ir neziuri.
    Pvz vakar, daugelis mane jog Serbai ves ir Lietuvai duos dar didesni kof per live, taciau taip nera. Mane toks kof irgi tenkina ir jis tikrai aukstas yra.
  • hendrix Yra kur kofai su 3.3 dar tai ziurekit kur dedat 😁
    Tai jei žmogus turi sąskaitą tonybete, nepuls atidarinėt sąskaitų užsienio bendrovėse kaskart, kai pamatys didesnį koef.
  • Vel protu nesuvokiami kofai😄 Dekit chebra uz saviskius,nubauskit ta kiaule guoga ir atsveskit gerai pergale😁
  • Yra kur kofai su 3.3 dar tai ziurekit kur dedat 😁
  • Puikus kofas ir vel , finale silpnu nebuna visada uz didesni kofa verta, o dar LT kuri atiduoda viska ka gali, o dar ispanai siemet nebetokie kokie buvo anksciau, 50/50 again.