Sveiki. Po vakarykštės nesekmės nusprendžiau daugiau nelįsti į LT rinktinės mačus ir nieko ten neprognozuot, kol lietuvių žaidimas nepagerės, o prieš savus nėr ko eit. Taigi Ukraina-Belgija. Ukraina davė geros kovos Lietuvai pirmame mače, puikiai sužaidė komandos lyderis K.Fesenko. Apskritai Ukrainos komanda nėra sudaryta iš kažkokių NBA žvaigždžių, tai paprasti grajokai, kurie žino savo vietą komandoje bei kaunasi. Po rungtynių su estais galvojau, kad jie jau palūžo, tačiau rungtynės su čekais parodė, jog dar niekas neprarasta. Ukrainai norint įšeiti į aštunfinalį, reikia žūtbūt laimėti šitas rungtynes bei laukti Latvijos pergalės prieš Estija. Kalbant apie belgus, taip - ši komanda atsiskleidė per šį čempionatą, aplošė Lenkijos istoriją kartojančius lietuvius bei uždominavo prieš estus, tačiau net jie patys neslepia, kad jų visas žaidimas grindžiamas tritaškiais. Žianant, kad ukrainiečiai turi gana kibius gynėjus, palei tritaškio liniją belgai gali sutikti tam tikrų sunkumų. Tad prognozuoju tikrai įtemptą mačą, abejoms komandoms pergalės svarbios, tad sekmės.
- Balsų: 14
Komentarai (0)