Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti
2015/09/09 23:59 Čekija @314 7/10
 

Sveiki.
Siandien mano pasirinkimas bus ankstyvas ir uz Ceku pergale.
Speju kofas turetu pakristi , nes visi matem koks musu zaidimas yra baisus... Cekai uzsitikrino vieta astunfinalyje po pergales pries Belgus 2 tasku pranasumu pries kuriuos mes pralosem ant 2 tasku. Bet Cekai su Lietuva kovos del 1 vietos grupeje todel matyvacijos tikrai trukti neturetu.Ceku zaidimas man pasitikejimo sukele tikrai daugiau negu Lietuviu kur buvo isvarktos pergales ir zaidimas negerejo , o tik pasimetimas komandoj. Su J.Valanciunu dar yra didelis klaustukas. Todel toks kofas yra duodas uz Cekus yra tikrai mano akimis per didelis . Cekai sudeti surinkus ganetinai nebloga ( Jan Vesely , Tomás Satoransky , Blake Schilb , ir jaunimui patirties duoda Jiri Welsch , Lubos Barton )
Plius Kazlauskas nuo koju nuvare savo zaidejus matosi.. Laisva diena praleista treniruotem.. Sunki kova su Estais, kai Cekai jau ilsejosi po savo varzybu geras 7 valandas.

  • Balsų: 192
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

premier

Padėkų: 47

Sekėjų: 100

  • Unitai 179.59
  • ROI 12.71%
  • W% 56.29%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 151
  • Unitų atspėta: 1592.59
  • W-L-T : 85-66-0
  • Vid. unitų skaičius: 9.36
  • Unitų spėta: 1413.00
  • Vid. koeficientas: 114.4
 

Unitų pokytis

1901841781721661602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (12)

  • new day Kodel uz kroatus toks kofas gana geras?
    Todel kad jie is antros vietos grupeje nepajudes niekur
  • Kodel uz kroatus toks kofas gana geras?
  • Lietuvių -11,5 3,4kof. Daugiau sancų nei kad sitas statymas.
  • Niekur nei 3 kofo nebeduoda 😁
  • Kaip vakar buvo over 80 masofkė, taip šiandien Čekų pliusinė bus masofkė.
  • Grynas 50/50 macas,lygiai tas pats,kurie vakar lindo su masovkiniu lietuviu over 80. Nepalosia musiskiai isvis ir ta reikia pripazinti,nera judejimo puolime,Kalnietis trina 20 sekundziu kamuoli,veliau bando imest centrui,pataikymas isvis klaikus lietuviu,trenerio sprendimai kuo toliau ,tuo labiau nesuprantami,isleidzia zaidejus pirmame kelinyje,jie suzaidzia gera atkarpa ,veliau seda ilgai.. Vakar ne mes laimejome,o estai pralaimejo,nes vos ant koju pastovejo gale.Cekija daug rimtesne komanda,turi konkrecius lyderius,ko pas mus kolkas nera (isskyrus Valanciuna,kuris nezais siandiena greiciausiai) ir jeigu Vesely,Sataranskiui,Welsch, sugebes gerai patalkinti kiti zaidejai,kurie yra zymiai rimtesni nei estu,tai cia vel matysime kova iki pat galo ir nemazai sansu ,kad sis ivykis eis,nes man asmeniskai cia 50/50 macas,tikrai yra value toks kofas,o + 7 kokia isvis dovana.
  • Cia 50/50.......
  • Ceku pliusine reik imt, lietuviai kaip lavonai zaide, geda.
  • bitute Oj ne... jokių šancų.. kova dėl pirmos vietos, plius visi supranta kad čekai žymiai stipresni. Lietuviai šudo nebemals ryt, esu garantuotas 😁
    Jie suprato ir siandien, kad reik kuo lengviau laimeti pries Estus ir ilsetis be nervu.. Bet matem kas gavosi..
  • Šudo nebemals? Tai kad nėra kam žaisti, Seibutis vapšė grybas, gaila kad Žalgiris jį pasiemė. Nuvarytas nuo koju, tik moka išlieti pykti ant kitų
  • Cia pliusine nebent imt, nes paimi cekus ir ka rungtynese palaikyt 😄
  • Oj ne... jokių šancų.. kova dėl pirmos vietos, plius visi supranta kad čekai žymiai stipresni. Lietuviai šudo nebemals ryt, esu garantuotas 😁