Lenkai prieš belgus. Vėl judu su gražesniu koef. ir bandau belgų pergalę. Stebėjau ne vieną matchą belgų ir jų žaidimas palieka neblogą įspūdį. Vos 3 taškais pralaimėta Ispanams ir tik 2 Gruzinams ir Prancūzams. Stebėjau matchą prieš Europos čempionus, tai atrodė belgai išties gražiai. Tik paskutiniamė kėlinyje sugrybavo ir pralaimėjo praktiškai laimėtą matchą, nes vietomis rezultatas siekė ir 15 taškų jei gerai pamenu. Lenkų žaidimas manęs nežavi... Po pratęsimo laimėta pireš Angolą, nugalėti tragiškai atrodę Turkai, 13pts pralaimėjo vokiečiams, taip pat pralaimėjimas latviams ir nesunki pergalė prieš nieko gero nedemonstruojančią Islandiją. Belgija demonstruoja kur kas brandesnį krepšinį ir piešininkai pasirengimo cikle pasirinkti nevaikiški, o kovota su visais garbingai. Koef. labai geras už belgus tad aš pabandysiu, o jūs kaip norit 😁.
- Balsų: 32
Komentarai (2)