Bandom savaitę pradėt sėkmingai. Savaitė prieš paskutinįjį Grand Slamą - US Openą. Ir keliamės į New Haveną, moterų vienetų varžybas. Susitinka gražioji kanadietė Eugenie Bouchard (WTA-24) ir senutė italė Vinci (WTA-45). Pas moteriškes šiaip retai įlendu, bet manau šįkart verta. Genie vis daugiau kalba, kad žaidimas gerėja ir pati korte jaučiasi geriau, traumos lyg ir praeityje. Grįžusi po traumos 1-2 pralaimėjo Bencic (kuri laimėjo tą turnyrą, nugalėdama net ir pačią Sereną), praeitą savaitę nugalėjo Bondarenko, kuri taip pat neblogoj formoj buvo, ir tikrai gerai sukovojo su Svitolina, tad pradžiai rezultatai yra neblogi. Čia puikus šansas kanadietei užsitarnauti pasitikėjimo savimi prieš US Openą, kadangi daug tenisininkių nurašys šį turnyrą, o iškart vyks treniruotis Openui. Ir pirmajame rate yra gauta tikrai gera priešininkė Vinci, kuri mažai atakuoja, o ilgai laiko kamuoliuką korte, tad Bouchard čia svarbiausia nesinervuoti ir, žinoma, nepradėti kalti vieno outo po kito. Vienaip ar kitaip turėtų čia su itale susidoroti. Sėkmės!
- Balsų: 28
Komentarai (9)