Labai nuvertinti čia ukrainiečiai atrodo. Jie turėjo būti šio čempionato šeimininkais, visai gerai atrodė praeituose čempionatuose, o jų treneris amerikonas gan rimtai dirbo. Kaip dragiškoms čia duodama labai didelė fora. Prancūzams plėšytis lyg ir nėr ko. Nors prancūzų sudėtis daug geresnė, turiu remti ukrainą.
- Balsų: 8
Komentarai (2)