Nakčiai dar vieną under imu. Amerikos čempionatas. Agresyvi gynyboje Argentinos rinktinė prieš Brazilijos. Komandos moka gintis, tą jau įrodė ir šiame čempionate, tik pirmose varžybose brazilės gal kiek atsipalaidavusios pradėjo čempionatą. Tarpusavio varžybose kova vyksta irgi grubi, tai ir šiose varžybose laukiu kažko panašaus, agreayvaus, kieto, kontaktinio ir negražaus krepšinio. GL.
- Balsų: 12
Komentarai (0)