Ilgai svarsciau ka cia parasyti 4 prognozei siandien , tai sumaniau ilysti i Ryckos matcha. Pergale aisku noreciau kad butu lietuvio , bet kazkaip nelabai man jis ziurejosi su Basic kuriam pralose finala.... Amerikonas namie + palaikymas , tai gali uzsiausti ir tas liliputas. Tai 2 liliputu kova , h2h irgi spalvingas 3 kartus lose , 2 kartus is ju toks overis kaip bitute suejo , ir viena karta Berankis padare retired nes gaudinejo i viena kasa. Taciau visus 3 kartus Berankis gavo nuo amerikono , gal jau pribrendom revancui? 😄 Neee baikit , as tik juokauju 😄 Siaip nezinau kokios formos amerikonas , taciau vel tikiuosi tokio nenuspejamo ir overinio matcho is Ryckos , nes jis viena seta sugeba judeti puikiai , kitam kaip su plyta per galva gerai gaves nustoja losti , nes su galva truputi problemyciu turim , aisku jeigu los kaip su Cilic kas yra beveik nerealu tai amerikonas 6-2 6-1 kris kaip lapas , bet zinant Rycka ir toki maza overi ( su grazinimo galimybe ) viskas atrodo neblogai , kofas kaip visada ne stebuklas , bet su kokiu Muller sudejus gauname 2 kofas 😁 Sekmes
- Balsų: 14
Komentarai (0)