Tai gi netyciom uzklydau i Svedijos lyga kur susitinka IFK Goteborg - AIK. Manau tikrai cia apsimoka pabandyti namu pergale, nes kovojama del 1 vietos ir viskas spresis sitose rungtynese. Remiuosi tik turnirine lentele kur komandas skiria tik 1 taskas, Goteborg namie zaidzia labai gerai per 14 susitikimu nei karto nebuvo pralaimeta ir tik 3 lygiosios ir iskovota 11 pergaliu. Per 14 susitikimu buvo imusta 38 ivarciai o prasileisti tik 9, tai tik irodo jog gynyba ir puolimas namie veikia puikiai. AIK komanda isvykoje zaidzia gan prastai kaip ir daugelis komandu, pee 14 rungtyniu laimeta 7 lygiosios 4 pralaimeta 3 kartus, imusta ivarciu mazoka 17, o prasileista 12. Kovojama del pirmos vietos ir Goteborgui neuztenka lygiuju jiems reikia tik pergales, tokiu atveju ir renkuosi namu win.Sekmes.
- Balsų: 0
Komentarai (1)