Lietuva susitinka su ukraina. Lemiamos varžybos abejoms komandoms. Išlikimo matchas abejoms komandoms. Čia neturėtų būti taškų lenktynės, o viskas prasidės manau nuo ginybos. Aplamai, lietuviai be ginybos nelabai ką ir turi. Jei pavyksta apsiginti, tai ir pagimdo tų taškų kartais. Ukraina taip pat nėra overinė komanda. Sakyčiau jie labiau prisitaiko prie oponento. Jei priešininkas overinis, tai ir Ukrainos komanda meta taškų, jei viską pradeda nuo ginybos, tai tuo pačiu atsako ir ukrainiečiai. Totalas duota didokas ir manau underis čia turėtų paeiti.
- Balsų: 26
Komentarai (1)