Ispanė Muguruza prieš lenkę Radwanska. Nežinau kaip jum, bet aš čia įžvelgiu tik ispanės pergalę. Wimbledon'e ji pasirodė išties galingai. Kelias iki pusfinalio, pripažinkime, sunkesnis buvo Muguruzai. Jai teko įveikti tokias tenisininkes kaip Bacsinszky, Wozniacki ir Kerber. Man ispanė jau nuo matcho su Kerber neša pelną, tikiuosi bus taip ir šiandien. Kalbant apie lenkę, jos kelias buvo ganėtinai lengvas. Gal rimtesnė priešininkė buvo ketvirtfinalyje Keys, kurią nugalėjo lenkaitė tikrai sunkiai 2-1. Koef. už ispanę geras, tad reikia bandyti.
- Balsų: 38
Komentarai (12)