Kad ir kaip galėtų keistai nuskambėti, bet skirtingo lygio komandos. Stebėjau vakar Irano varžybas su USA, tikrai nustebino musulmonai, neblogi įgūdžiai, daug noro ir pastangų, žaidimo kokybė tikrai nebloga, turi aukštų žmonių su geru puolimo arsenalu. Egiptas čia viena silpniausių komandų, su kroatais atrodė labai silpnai, daugumai žaidėjų trūksta elementarios krepšinio abecėlės. Jau praeitais metais U18 Afrikos čempionate turėjo daug vargo, nors ir užemė pirmą vietą, tačiau prieš Angolą grupėje laimėta tik vienu taškų, pusfinalyje prieš Malį irgi tiktai vienu. Galėjo jų čia aplamai nebūti. Iranas tuo tarpu Azijoj visus triuškino, tik finale nusileido kinams, kurie kaip matom rodo neblogą žaidimą čempionate.
- Balsų: 30
Komentarai (5)