Visi žinome dėl kokios priežasties šiek tiek pakilo kof už Braziliją. Mano manymu Brazilija neleis sau čia sužaisti lygiosiomis ar tuo labiau pralaimėti,jie yra tikri profesionalai ir supranta kuo puikiausiai,kad prieš tokio kalibro komandą Venesuelą,iš kurios galima išskirti tik keletą geresnių žaidėjų,reikia būtinai laimėti. Brazilija ir sudėtimi ir žaidimo supratimu yra daug aukščiau nei Venesuela. Aišku psichologiškai bus labai sunku Brazilijai žaisti be savo lyderio Neymar,bet viskas yra įmanoma yra ir be jo puikių žaidėjų,kurie moka puikiai kurti atakas bei mušti įvarčius. Sėkmės,kas eina kartu! Gražaus futbolo 😉
- Balsų: 54
Komentarai (0)