Na vakar japono zaidimas man patiko, pirmam sete pasitampe su brownu, bet antrame viska issprende labai greitai. Kalbant apie lenka, jo zaidimas visiskai nepatiko ir tikrai daug tampesi su falla, butu padares dar pora klaideliu daugiau neaisku kaip matchas butu uzsibaiges. Nera per daug ka diskutuot, nishikoris ne falla, o brownas ne janowicz, cia manau turi but uztikrinta pergale per 2 setus japono, sekmes.
- Balsų: 30
Komentarai (1)