Labai trupai. Kiek atsimenu, Urugvajaus komanda, visada žaisdavo grubesnį žaidimą ir ne be reikalo yra viena daugiausiai geltonų kortelių renkanti rinktinė iš Pietų Amerikos. Argentina atvirkščiai - tiek GK tiek pačių pražangų daro daug mažiau. Jei Urugvajus nori sukovoti su Argentina, turės itin kietai žaisti prieš greitus ir landžius puolėjus Messi, Di Maria ir Aguero. Statymas neblogas, tikrai turi nemažai šansų sueiti. Sėkmės.
- Balsų: 14
Komentarai (0)