Pasirinkite laiko juostą:
Pasirinkti

Stanislas Wawrinka - Jo-Wilfried Tsonga

06/04 12:00 dėdės_statymai +7.20
2015/06/03 21:35 Stanislas Wawrinka (-1.5 seto) @-111 8/10
 

Aš nesuprantu kiek meškiukas tems. Pasisekė prieš Berdych'ą ir Nishikorį, bet trečias kartas nemeluoja. Jau su Nishikoriu po pertraukos atrodė baisiai, bet japonas žaidė kaip niekad blogai ir pracūzui pasisekė. Stanas žaidžia vėl aukščiausio lygio tenisą ir Fėdės nusodinimas 3-0 sako daug. Vėl gi, Tsonga gali vieną šiaip ne taip išstenėti, bet nedaugiau. Sėkmės!

  • Balsų: 70
 
PRISIJUNKITE https://t.me/statymaigroup
18+ | Galioja T&C | Žaiskite atsakingai

dėdės_statymai

Padėkų: 8

Sekėjų: 3

  • Unitai -48.08
  • ROI -20.03%
  • W% 40.00%

10 paskutinių statymų:

 
  • Viso statymų: 31
  • Unitų atspėta: 199.92
  • W-L-T : 12-18-1
  • Vid. unitų skaičius: 8.00
  • Unitų spėta: 248.00
  • Vid. koeficientas: 108
 

Unitų pokytis

-30-36-42-48-54-602025 Liepos2026 Birželio

Sporto šakų lažybų statistika

Bendrovių statistika

Mėnesių balansas

Patikimumo statistika

Komentarai (46)

  • Viskas cia jau manau😁
  • Na wawris perlauze zaidima saunuolis
  • Toli grazu nuo pabaigos dar cia. Per abejus padavimus po 2-3 breakpointus varzovui suteikia
  • Svarbiausia neduot tiems lavonams isibujuot,publikai tai
  • Nu vooot, kakzi tak, kaip pasakytu per eurosporta 😄 manau viskas, nebegrys Tsonga i maca, nebent Wawrinka pats bus labai dosnus ir susisiks vel kaip 2 sete
  • Va dabar Wawawrinka zaidzia ,kaip taip,kaip ir turi
  • Ima jauti uz ragu
  • Tegul dabar Wawas pabreikuoja ir bus ramu
  • Nu turbut kad over, bet gerai sakai, net jei ir paleis 4 seta tai 5 sete jau TB nebebus o Wawrinka turetu persilauzt dbr ir nebesitampyt sitaip raliuose kai numuse ta Tsongos antra kvepavima
  • Maladec wawrinka nx . Nors ir gaus 4 seta,storas netures progu uzfuksit tie breakuose.
  • Šiandien aplamai to nei Tsonga nei jis nedaro, nes dėl šilumos lengviau prie kamuoliuko pribėgt
  • Kodel jis netrumpina kamuoliu storui? niekaip nedaeina man
  • Wawrinka geresnis siai dienai, cia ir arkliui aisku, ir sitas macas butu uzsibaiges jau po 2 seto jei nebutu ten uzfuksines Tsonga, o dabar publika isisiautejo, Tsongai antras kvepavimas, Wawrinka pasimetes ryskiai bet ir tai dar laikosi bachuras, jei ima sita seta Tsongos momentumas dings ir turbut uzbaigs per 4
  • Raliuose wawrinka geresnis matosi,bet bl tos klaidos..
  • Ble wawa norejo akrobatini uzbaigti😄D ir nepataike 😄 durnelis😄
  • Nu ble lygioj vietoj klaidas daro
  • Krc,jeigu ima seta sita,ima ir maca,jeigu ne gaus ir 4 seta po tb...
  • *treciajame. Sumaisiau
  • Wawrinka apskritai antrame sete laimejo vos 3 taskus paduodant Tsongai apskritai.
  • Wawui po publikos išdaigų, pirmo servo blogo ir dvigubų klaidų prasidėjo nesąmonės. Gal dar atsigaus..
  • Dar ta publika j...obnuta kaip per Davis cup elgiasi..Nors nera ko stebetis,jeigu moterim zaidziant taip rekavo sirgdami uz viena tai cia nk nuostabaus..
  • Blogai su psichika pas wawrinka 😁
  • Is Wawrinkos puses breiku ne nekvepia, kai tuo tarpu su savo padavimais vargsta vien.
  • Bet tai kas pasidare su tuo wawrinka?lygioj vietoj nuleido seta.
  • Wawrinka dabar daug sunkiau losia 3 seta savo taska vos pasiema o tsongos padavima be kovos pralosia, cia niekas neaisku dabar.. bet labiau panasu kad Tsonga ims
  • Na dabar y viena kasa arba songa hims arba wawris va kur klausimas
  • Kokia cia fantastika ir kokiu dar kosminiu budu? 😄DD ka tu cia nusisneki vapse. Jeigu stan nesugeba nedaryt klaidu tai cia jau kosmosas? 😄 krw juokingi jus. Zaisti reik ne tik gerai, bet ir klaidu nedaryt. Jei darai klaidas, tai nereiskia kad gerai zaidi. Mldc tsonga isnaudojo tai ka jis gali. Daugiau jis nelabai ka stanui turi pasiulyt. O stanas pats kaltas kad daro klaidas.
  • FANTASTIKA. nu grynai kaip aklai vistai grudas tas setas cia Tsongai, o dbr uzsives ir publika ir pats Jo, tai cia dar kad ir viso maco nepasimtu Tsonga dbr. Va cia yra didziausia neteisybe kai prapilamas setas sitokiu kosminiu budu...
  • Kazkaip nesaziningai atrodo su tais negalavimais.. vakar basczinsky su ta mirstancia gulbe negalejo normalei susikoncentruot, su wawu ir snd taspats, tsonga mirstantis vaiksto ir kaip su tokiu lost 100% susikoncentravus..
  • Jau ir taip buvo aisq kad ustektinai usibuvo Varlegivis
  • Be sansu tsongai 😁
  • Tu tenisa ziurek o ne y subines ir suprasi kuris geresnis zaidejas
  • Pas wawrinka dar ddesne subine man rodos, ir seip geras grybas yra. tsonga gogo
  • crekaz Kad ir subine didele, bet begioja jis neblogiau nei koks pvz japonas, ir apie padusima nereikia kalbeti, nei jis padusta nei cia greita danga. Tiesiog jeigu bus stasio diena, tai manau bus viskas aisku, jeigu bus ne stasio diena, tai gali buti ir 50:50
    Begioja ,kol nenudusta.O Japonas dar karta irodemkad kai ateina lemiama turnyro stadija,jis visada suzaidzia kaip lavoniukas😁Su wawrinka to nebus
  • Kad ir subine didele, bet begioja jis neblogiau nei koks pvz japonas, ir apie padusima nereikia kalbeti, nei jis padusta nei cia greita danga. Tiesiog jeigu bus stasio diena, tai manau bus viskas aisku, jeigu bus ne stasio diena, tai gali buti ir 50:50
  • Manau jei tsonga ir ims čia seta,tai nebent pirmą,kol dar nebus paduses.o vėliau Stasys turėtų jį užvaikyt iš kampo į kampą,kaži ar ilgai palakstys meškiukas turėdamas Serenos subine,atitinkamai ir servas pradės sreikuot.
  • Tsonga cia. wawrinka jau suzaide savo pries feda.bus kaip dazniausiai buna po gero maco...
  • As bent jau uzmeciau dvejetuose uz Melo/Dodig ir Fognini/Bolelli
  • Ka dėl dodig melo pries rojer tecau turėtų pasiimt dodigas manau ?
  • Kad Tsonga seta o gal net ir 2 gali paimti tai tikiu,bet kad maca tai vargu.
  • Over 3.5 seto +++
  • Kas per "pasiseke" tenise gali buti? Jei laimejo tai reiskia geresnis yra, cia 50/50 kova bus
  • Cia tik tsonga
  • Tai dekit xatas uz wawa imkit kreditus, 1.50 gan padoru jai 100% h2h rodo kad kova visad budo ziauriai atkakli, tsonga iveiki berdycha ir japona, du galingus varzovus.. o wawa fede? bet vedei sita danga neparanki kamuoliukas per sunkus.. monfilisa aploze nes anas sirgo ir zaide be motyvacijos, jai nebutu atideja maco gal butu net ir emes.. plius tsonga namie kur zaidzia is sirdies, palaikymas koks.. jai eis padavimas visko gali buti 5 setai.. drasiai, Nors asmeniskai ir linkstu i wawos puse., bet taip drasiai neimciau minusines foros setu.
  • Nezinau kas turi ivykti kad Tsonga paimtu 2 setus. Pranasuma prancuzo puseje yra tik ziurovai ir galbut truputi geresnis padavimas. Finale taip pat turetu bent seta nukabinti pries serba. + statymui 😁
  • Be jokios abejones cia,vakar jau sakiau,kad wawrinkos pergale bus vienas geresniu statymu.Wawrinka ir finale gerai pakovos.