Mačas nusimato labai neblogas ir tikrai visko čia gali būti,pradedant Djokovic pergale 3-0,baigiant Nadalio pergale,kuris po truputi įsivažiuoja. Labiau linkčiau už Noles pergale,žmogus per visą turnyrą daugiausiai varžovui atidavę 4 geimus tokio lygio turnyre-tai yra įspūdinga. Nadalis setą atidavė Sock.. Manau viskas čia spręsis iki Tie-Break,turėtų kiekviename sete būti po kelis breikus,blogų blogiausia,kas gali nutikti,kad apsikeis breikais Nadalis su Djokovic ir tada realiai jau gali būti Tie-Break,bet galimybė nėra didelė.Manau verta labiau pasirinkti šį variantą,nei setų overį ar geimų suminį.. Sėkmės,kas eina kartu. Gražaus teniso!
- Balsų: 22
Komentarai (2)