Tiesa pasakius manau bus daug ivarčių, bet kofai ne kažką už totalus. Situacija paprasta, iš pirmų varžybų Barca atsivežė daugiau nei didelę persvarą ir Pepė gali šnekėti ka nori, bet netikiu, kad tik sucementavę ginyba, turės progų mušti. Nori imušt? turi atakuoti, kurti, bei bandyti pralaušt vartininką tik smūgiais. Barsa turėdama puolime tokius žaidėjus kaip Neimaras, Mesi, ar Suarezas, tikrai atras savo progų. Juolab situacija leis jiems daug kontraatakuoti. Todėl dar kartą pasikartosiu, mano manymų ivarčių bus ir bus nemažai.
Kaip sakant nemušdamas ivarčių neišgimdysi.
- Balsų: 12
Komentarai (0)