Kol duoda reikia imti. Manau ryt bus 6.5 totalas.
Pusfinalis. Varžybos prieš kurias vis dar nieko nėra aiškaus.
Realas visada itemptuose ir reikšminguose varžybose, negarsėjo kaip "švariai" žaidžianti komanda. Turi žmonių, kurie gali ir netyčia ispirti, ar pašnekėti su teisėju. Italų mokykla remiasi ginyba, nori apsiginti, turi bauduoti, ką parodo ir Italų lyga, kuri yra viena nešvariausių europoje. Kalbatėti apie kažkokias statistikas nėra reikalo, kiekvienos varžybos nauja - nauja istorija, nebent verta paminėti, kad pirmame susitikime buvo parodyta 7 geltonos kortelės.
O čia mes turime atsakomajį susitikimą, kur arba viskas, arba nieko.
Zarūba bus, kortelių tikrai bus. Totalas turėtu kilti..
- Balsų: 58
Komentarai (0)