Challengers serijos turnyras Brazilijoje. Argentinietis Pella prieš čilietį Garin. Pella, kaip ir dauguma pietų amerikiečių mėgsta gruntą. Tai pagrindinė jo danga. Šiais metais visi mačai sužaisti Amerikos žemyne ir beveik visi ant grunto. Rezultatas 13/6 ir laimėtas turnyras Meksikoje. Be to paskutiniame turnyre Brazilijoje pasiektas pusfinalis. Šio turnyro pirmame raunde įveiktas argentinietis Molteni. Žodžiu forma nebloga. Apie Garin to paties pasakyti negalėčiau. Tenisininkas jaunas ir praeitais metais atrodė gerai, bet šiais nieko gero nerodo. Gal kažkiek sužibėjo Santa Domingo challengers serijos turnyre, bet po to buvo pralaimėjimai Saez, Giqounon. Šio turnyro pirmame raunde įveiktas Mina šiais metais iš 12 mačų laimėjo tik vieną. Na bandau eiti su Pella, visgi jis rodo geresnius rezultatus.
- Balsų: 14
Komentarai (1)