Na pusfinaliai Italijoje ir cia patiko man sisi statymas.japonas tikrai neblogas ant grunto.201 reitingas.Megsta zaisti ant molio.siame turnyre iveikti Kovalikas,Basicius ir Veicas.Pries tai jis zaide Turkijoje ir taip pat neblogai pasirode,nukeliavo iki finalo kur pralaimejo gan perspektyviam belgui Copejansui.Siandien japono varzovas senukas ispanas gruntininikas iki mirties Ramirezas Idalgo.daug metu stebiu si tenisui atsidavusi gruntininka.Jis buvo unikalus,kaip pitbulis,sunku pries ji zaisti,su charakteriu.Primena jis man Estrela.Tik ji pabreikina,tai jis is karto sausai atsibreikina ir po to net putos eina is burnos,traukinio nebesustabdysi.visgi amzius savo daro ir tik del to imu japona.Siaip jegos apylyges,bet vakar ispanas turejo sunku maca ir po tokiu macu jis sekancia diena buna numires.Tad tikiu gan lengva japono pergale 6-4,6-3.Na jei bus 3 setas tai jegu ispanui jau nepakaks .sekmes
- Balsų: 22
Komentarai (2)