Sveiki na ka po dvieju pralaimėjimų norėjau pailseti nes skaudziai nudegiau 😁 Bet siandiena paskaites naujienas, nusprendziau sugryzti 😁 Taigi sikart einu su raketom 😁 Kodel? Dallasas prarado parsona ir rondo kas jiems manau yra labai didele beda, tuo tarpu raketos nusiteike kovingai ir manau jos nores pasiimti lemiama pergale kai dalasas nera pilnos sudeties. Rasau anksti ir pats statau kol kof nenukrito maziau. Sekmes kas vaziuoja kartu.
- Balsų: 54
Komentarai (0)