Pirmos rungtynės bayernui buvo kažkoks nesusipratimas,aišku,trūksta pagrindinių komandos žaidėjų,bet bayern ne iš tų komandų kurie taip lengvai pasiduos,toks jų mentalitetas kovoti iki pat galo nors ir yra nedaug šansų. Renkuosi,kad bayern laimės bent dviejų įvarčių skirtumu bei galbūt pavyks patekti į kitą etapą,bet svarbiausia,kad laimėtų 2-0,3-1. Tikiuosi šaltas dušas bayernui bus į naudą,sėkmės jiems 😁
- Balsų: 12
Komentarai (0)