Sveiki, tokiais statymais si sezona naudojuos, o dar kai toks kofas patraklus uz namu komanda , tai nuodeme nepriglaust sio ivykio 😁 Tiesiog vis dar manau, kad Detroit vertinams pagal praeito sezono rezultatus, kai jie dominavo aiksteje, ir bent jau sezono pradzioje tokiom Buku dovanom reik naudotis, nes Vancuver zaidzia puolamaji ledo rituli ir atlieka labai daug smugiu i oponentu vartus + namie noresis pergales 😉 Sekmes !
- Balsų: 0
Komentarai (2)